Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Migoczące-Minimalizujące się okna


Abarai93

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam problem taki jak w temacie. Okna migoczą albo minimalizują się, nie mam pojęcia jak to nazwać, spotykam się z tym po raz pierwszy. Podam przykład, np: gry używam przeglądarki lub robię coś w folderach na dysku, dzieję się coś takiego jakbym klikną gdzieś na pulpit lub w inne okno, pomimo że tego nie zrobiłem. Dzieję się to bardzo szybko kilka razy w ciągu kilku sekund, minuta może dwie spokoju i powtórka czasem całkiem się zawiesi i już tylko zamknięcie w procesach pomaga. Działo się to również w grach, tyle że one się minimalizowały i nie mogłem przywrócić ekranu, musiałem w menadżerze zadań wybrać na danej grze opcje "maksymalizuj" lub "przesuń na wierzch". Poczytałem trochę na forach i przetestowałem kilka sposobów i tych programów: Adw Cleaner, CCleaner, Dr.Web CureIt!, Malwarebytes Anti-Malware(mbam) i OTL. Postępując tak ja w instrukcjach podanych przez użytkowników udało mi się w większości rozwiązać problem z grami lecz problem z przeglądarką i oknami został. Ciężko używać przeglądarki w ten sposób, nie da się obejrzeć filmu online a o YouTube już nawet nie wspomnę. Przejrzałem forum i nie zauważyłem podobnego tematu, jeżeli takowy istnieje proszę o przeniesienie mojego posta.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...