Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam skryptu na możliwość rozdania wszystkim graczom przedmiotów, za pomocą jednej komendy.


apollo1456

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chodzi mi o napisanie skryptu na rozdanie itemów dla wszystkich graczy.
kom :

        Rozdaj /diamond Ilość 
ta ilość żebym mógł podać w trakcie pisania tego na servie 

Opublikowano

command /diamond [<text>]:

[tab]permission: adas.123

[tab]permission message: adasadas

[tab]trigger:

[tab][tab]give all players %arg 1% diamond

 

Nie testowane ;f

 

 

 

Opublikowano


Licze na + i naj ;3

 

command /daj-wszystkim [<text>] [<text>] [<text>]:

aliases: dw

trigger:

if arg 1 is not set:

send "&c(&6upTry.pl&c)&7Witaj %player% - Uzyj &9/dw ID Ilosc MetaData"

if player have permission "give.adm":

if arg 1 is set:

if arg 2 is not set:

send "&c(&6upTry.pl&c)&7Wpisz jeszcze ilosc - Uzyj &9/dw ID Ilosc MetaData"

if arg 2 is set:

broadcast "&c(&6upTry.pl&c) &c%player%&7 dal wszystkim przedmiot &e%arg 1%"

loop all players:

if loop-player has 1 air:

execute console command "give %loop-player% %arg 1% %arg 2% %arg 3%"

else:

drop 1 sponge at location of loop-player

send "&6>>&7 Nie miales miejsca w EQ" to loop-player

send "&6>>&7 Ale twoja nagroda powinna lezec obok ciebie" to loop-player

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...