Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Masteries] Specjalizacje, czary przywoływacza


SprNtxPomPa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TEGO RIOT  coś pojebało ??? co to za spelle ? wracam po pół rocznej przerwie do gry i jakieś homo sapiens spells

 

 

może mi ktoś dać ss ze spellli jak ustawic np na ahri lub  jakiegoś ap champa na mida

Opublikowano

Chodzi Ci o masterki? Bo spelle to coś innego. Generalnie teraz na większość postaci ustawia się 12/18/0 i w środkowym drzewku bierze się piorunka (środkowa masterka).

 

 

>B.

fiR919k.png

Opublikowano

Spelle to: flash, ignite.

 

Masterki na ahri/cos ap mid:

 

post-1389359-0-97246600-1452448760_thumb.png

 

Możesz wziąć +3% ms out of combat zamiast  5 bonus dmg dla minionów/monsterów ale sam sobie wybierz. 

 

­

Opublikowano

Widzę że koleś czytać nie umie, dobierz masterki według swoich potrzeb. Są łatwiejsze niż tamte, a jeśli chodzi o ostatnie to piorunki dla większości bohaterów. W przypadku tanków na topie to 1 po lewej na ostatniej stronie. U supportów leczących to ta obok piorunków po prawej. W przypadku Yasuo czy niektórych ADC to pierwsza po lewej na pierwszej stronie. W przypadku junglerów takich jak Udyr czy Skarner to środkowy na ostatniej stronie. W przypadku supportów jak Braum czy Blitz to ten pierwszy po lewej na ostatniej stronie. A reszta to na tą chwilę są bezużyteczne.

Opublikowano

Yasuo nie gra się pod masterke na kryta . Z knock upem w teamie Piorun zwiększa o wiele burst.

Opublikowano

 

 

 
TEGO RIOT  coś pojebało ??? co to za spelle ? wracam po pół rocznej przerwie do gry i jakieś homo sapiens spells

Ta masterka prawdopodobnie niedługo zostanie znerfiona, jest po prostu zbyt często grana, wyparła inne.

Co do masteriesów to te wyżej są w miarę okej.

giphy.gif

Opublikowano

Yasuo nie gra się pod masterke na kryta . Z knock upem w teamie Piorun zwiększa o wiele burst.

Oj gra się, gra. Może nie wszyscy, ale na Yasuo nie tylko piorunek jest dobry, ale też kryt jest z*******y.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...