Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Quest drop dodań i zaczarowań nie działa


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakoś bym sie chciał dowiedzieć dlaczego quest jaki podałem nie działa gdzie jest dokładnie błąd :)

wydaje mi sie ze problem moze być w "pc.level" zamiast "pc.get_level()" spróbuj tak ze sprawdzaniem czy quest sie wykonuje ( syschat("x") ) zaraz pod whenem 

edit: polecam robić wszystko na zmiennych - łatwiejsze w edycji

edit2: zauważyłem jeszcze jedno przy whenie masz " and npc.get_level()+20 > pc.level " nie jestem pewny ale możliwe ze level jest porównany tylko do 20  nie do npc.get_level()+20 spróbuj zrobić tak - and (npc.get_level()+20) > pc.level

Opublikowano

Nie prościej zrobić drop tego w common_drop_item ??? Po co się bawić w questy

 

ja tam wolę questem bo ten plik to jedna wielka niewiadoma xD

Opublikowano

Nie prościej zrobić drop tego w common_drop_item ??? Po co się bawić w questy

 

W queście łatwiej i poręczniej, w dodatku jest więcej możliwości.

Opublikowano

W queście łatwiej i poręczniej, w dodatku jest więcej możliwości.

Przez common_drop_item.txt drop jest bardziej, że tak to nazwę Metinowy.

 

Opublikowano

Przez common_drop_item.txt drop jest bardziej, że tak to nazwę Metinowy.

Pewno, wbrew pozorom wcale nie tak mało możliwości.

 

ja tam wolę questem bo ten plik to jedna wielka niewiadoma xD

Wiadoma i to duża :D Ustawiasz drop względem levela i rank postaci. To bardzo dobre zastosowanie w serwerach niż jakiś quest:D.

 

­

Opublikowano

Pewno, wbrew pozorom wcale nie tak mało możliwości.

 

Wiadoma i to duża :D Ustawiasz drop względem levela i rank postaci. To bardzo dobre zastosowanie w serwerach niż jakiś quest:D.

 

­

Dobrze powiedziane ;) po co sobie życie komplikować ;) W common można bardzo dobrze ustawić.

zandia_sygna.png

Opublikowano

Pewno, wbrew pozorom wcale nie tak mało możliwości.

 

Wiadoma i to duża :D Ustawiasz drop względem levela i rank postaci. To bardzo dobre zastosowanie w serwerach niż jakiś quest:D.

 

­

mnie tam nigdy w common nie dzialalo tak jak bym tego chciał

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...