Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co mogę jeszcze dorzucić do tych 40 pomysłów na sb?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka

 

MineLine SB TODO:

 

  • PLUGIN NA WYMIANY,

  • FARMIXXX,

  • LOGOWANIE,

  • MINIGRY,

  • AUTORSKI PLUGIN NA WYSPY,

  • PLUGIN NA CHAT,

  • OGARNIĘCIE CHATU(FORMATY ITD.),

  • POWIĘKSZANIE WYSP,

  • TARGI PLUGIN,

  • TARGI MIEJSCA,

  • MISJE(200),

  • ZROBIENIE PERMISJI,

  • SKLEP SMS,

  • DROP/MONEY ZA ZABICIA GRACZY I MOBÓW, (COOKIEMONSTER)

  • AUTORSKI TAB,

  • DOBRZE STWORZONA EKONOMIA,

  • SZABLONY WYSP,

  • DO WYBORU BIOMY,

  • PLUGIN NA SPAWNERY MOBÓW ZA KASĘ,

  • LOBBY,

  • BUNGECOORD,

  • SPAWN,

  • SKYGRID DLA VIP JAKO SUROWCOWA MAPA,

  • SKLEPY I SKLEPY DLA VIP,

  • POKOJ VIP,

  • SKUP,

  • RULETKA JAK CSGODOUBLE, (najlepiej za bruk),

  • CASINO,

  • PLUGIN NA VOUCHERY,

  • EVENTY AUTOMATYCZNE CO 30MINUT,

  • PRZEPISYWANIE KODU NA CHAT,

  • OGARNIECIE ADMINISTRACJI (ZREKRUTOWANIE),

  • PARKOURY,

  • LICYTACJE W CIEMNO (JEST SKRZYNIA I GRACZE LICYTUJĄ),

  • WIADOMOSCI NA CHAT,

  • KONKURS “NAGRYWAJ FILMY” WYGRAJ ZL,

  • NETHER NA GODZINY,

  • SCOREBOARD PO PRAWEJ,

 

 

coś jeszcze? =D za najlepsze pomysły będą nagrody

Opublikowano

SMS Shop masz, ale 3/4 serwerów to mają. Czym u Ciebie będzie to się wyróżniać? Mam nadzieję, że ustawicie ceny przystępne a nie z kosmosu oraz rangi można kupić w grze. ­

Dodałbym nad głową punkty wyspy oraz formatowanie money czyli zamiast Balance: 721378127 będzie np. Balance: 300.000.000. 

Opublikowano

SMS Shop masz, ale 3/4 serwerów to mają. Czym u Ciebie będzie to się wyróżniać? Mam nadzieję, że ustawicie ceny przystępne a nie z kosmosu oraz rangi można kupić w grze. ­

Dodałbym nad głową punkty wyspy oraz formatowanie money czyli zamiast Balance: 721378127 będzie np. Balance: 300.000.000. 

Dzięki za pomysł ;)

Opublikowano

  • Levele wyspy

Kupowanie na targach, wymiany, pisanie na chacie od danego levela wyspy

Arena pvp 1vs1

Jakieś skrzynki z losowaniem np. skrzynka pandora czy cus

Opublikowano

# scoreboard malutki, jak najmniejszy. Mnie osobiście strasznie wku***a jak na niektórych serwerach scoreboard jest wielki i zasłania mi minimapę i tak niewygodnie się gra

 

# jak już ktoś napisał lvle wysp, ranking na stronie ;> fajnie by wyglądało

 

# parkoury ale z nagrodami + dużo parkourów żeby było dużo do robienia a nie 1-2 parkoury i elo ;>

 

# arena pvp

 

# ranking pvp, nagrody za ileś tam zabójstw

 

# minigry jednak nie jakieś zje***e jak paintball czy sg tylko jakieś mało spotykane ale fajne :D np ta minigra z kolorowymi polami z wełny i na pasku pokazuje ci się koloro wełny i na taki musisz stanąć, fajna minigra. Dodatkowo małe areny bądź różnie 4/8/12/16 osobowe bo czasem są 2-4 osoby chciały by zagrać a arena 16 osobowa nie wystartuje jak jest za mało osób, dodatkowo dla wygranego jakaś nagroda np. 1 diax

Jeśli chcesz abym odpisał w temacie, oznacz mnie @Manna;3


 


 


 ;-)

Opublikowano

A co z tych pomysłów jest autorskie, oprócz "autorskich" pluginów?

 

Akurat plugin na wyspy jest autorski ;].

 

@topic

 

Ja na skyblocku zawsze chciałem mieć swoje zwierzątko.

Taki mały, drogi przyjaciel, który kosztuje fortunę i gdy go masz to masz ,,fejm" :D

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

dobra każdy serwer ma to co napisałeś:

 

 

  • PLUGIN NA WYMIANY,
  • LOGOWANIE,

  • MINIGRY,

  • AUTORSKI PLUGIN NA WYSPY,

  • PLUGIN NA CHAT,

  • OGARNIĘCIE CHATU(FORMATY ITD.),

  • MISJE(200),

  • ZROBIENIE PERMISJI,

  • SKLEP SMS,

  • DROP/MONEY ZA ZABICIA GRACZY I MOBÓW, (COOKIEMONSTER)

  • AUTORSKI TAB,

  • DOBRZE STWORZONA EKONOMIA,

  • SZABLONY WYSP,

  • DO WYBORU BIOMY,

  • PLUGIN NA SPAWNERY MOBÓW ZA KASĘ,

  • LOBBY,

  • BUNGECOORD,

  • SPAWN,

  • SKLEPY I SKLEPY DLA VIP,

  • POKOJ VIP,

  • PLUGIN NA VOUCHERY,

  • EVENTY AUTOMATYCZNE CO 30MINUT,

  • PRZEPISYWANIE KODU NA CHAT,

  • OGARNIECIE ADMINISTRACJI (ZREKRUTOWANIE),

  • PARKOURY,

  • WIADOMOSCI NA CHAT,

  • KONKURS “NAGRYWAJ FILMY” WYGRAJ ZL,

  • NETHER NA GODZINY,

  • SCOREBOARD PO PRAWEJ,

 

 

większość pojawia się na serwerach

wymyśl coś innego niż ten twój farmix którym chwalisz się wszędzie

 

-----

 

dodaj kity dla graczy

Opublikowano

 

  • Levele wyspy
  • Kupowanie na targach, wymiany, pisanie na chacie od danego levela wyspy
  • Arena pvp 1vs1
  • Jakieś skrzynki z losowaniem np. skrzynka pandora czy cus

 

Targi, wymiany(plugin), 1v1 areny (np. na śnieżki) są, jest też "podbijanie skrzynki", tzn. jest skrzynia nie widzisz zawartości i podbija się cenę =D

 

 

A co z tych pomysłów jest autorskie, oprócz "autorskich" pluginów?

Nie podoba się nie hejtuj, mamy autorskie wyspy z opcją powiększania wysp(nie widziałem tego na żadnym serwerze).

 

 

# scoreboard malutki, jak najmniejszy. Mnie osobiście strasznie wku***a jak na niektórych serwerach scoreboard jest wielki i zasłania mi minimapę i tak niewygodnie się gra

 

# jak już ktoś napisał lvle wysp, ranking na stronie ;> fajnie by wyglądało

 

# parkoury ale z nagrodami + dużo parkourów żeby było dużo do robienia a nie 1-2 parkoury i elo ;>

 

# arena pvp

 

# ranking pvp, nagrody za ileś tam zabójstw

 

# minigry jednak nie jakieś zje***e jak paintball czy sg tylko jakieś mało spotykane ale fajne :D np ta minigra z kolorowymi polami z wełny i na pasku pokazuje ci się koloro wełny i na taki musisz stanąć, fajna minigra. Dodatkowo małe areny bądź różnie 4/8/12/16 osobowe bo czasem są 2-4 osoby chciały by zagrać a arena 16 osobowa nie wystartuje jak jest za mało osób, dodatkowo dla wygranego jakaś nagroda np. 1 diax

#scoreboard jest malutki - tylko ilość osób online i ile mamy pieniędzy.

Parkoury z nagrodami będą, arena pvp jest. Ranking pvp ogarnę. :>

Co do minigierek masz rację, mi też paintball i sg nie pasuje na skyblocka, na pewno to z wełnami co napisałeś będzie, będzie z tymi osobami tak jak mówiłeś - tak samo z nagrodami. (mniejsza arena - gorsze)

 

 

Akurat plugin na wyspy jest autorski ;].

 

@topic

 

Ja na skyblocku zawsze chciałem mieć swoje zwierzątko.

Taki mały, drogi przyjaciel, który kosztuje fortunę i gdy go masz to masz ,,fejm" :D

Dzięki, że potwierdziłeś ;} wielkie dzięki dla Was, super zrobiony jest plugin :> 3 pluginy w jednym =D

Co do propozycji - bardzo ciekawa, nie spotkałem jeszcze czegoś takiego, zobaczymy ;3

Postaramy się wprowadzić :)

 

dobra każdy serwer ma to co napisałeś:

 

 

większość pojawia się na serwerach

wymyśl coś innego niż ten twój farmix którym chwalisz się wszędzie

 

-----

 

dodaj kity dla graczy

Po pierwszej, kity są.

Po drugie nie chwalę się wszędzie "moim farmixxem".

Może i ma, ale na odp****ol skonfigurowane czy wrzucone "żeby było".

U nas wszystko fajnie połączone fajnie wyjdzie.

 

POZDRAWIAM HEJETRÓW, KTÓRZY SAMI MAJĄ "AUTORSKIE PLUGINY"

Opublikowano

Ja ogólnie chciałbym zobaczyć dobry serwer bez smsshopu - dobrowolne dotacje graczy powinny wystarczyć, a dowodem jest chodźby programmerpeter który taki serwer prowadzi, rozmawiałem z nim i wystarcza na opłacenie VPS KVM za 60zł. Co prawda nic nie zostaje ale przecież serwery robimy z pasji! :)

Darmowe kody na 20% zniżki (WWW, VPS and MC) na lvlup.pro

Szczegóły discord: xVendrome#6074 / PW

Opublikowano

a czy ja hejtuje?

jak wypisujesz że serwer ma logowanie i spawn to czemu nie dopisałeś, że są kity?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...