Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prosze o poprawienie kawałku skryptu - turbo-drop na cały serwer.


★Kapisz★

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prosze o poprawienie.

command /turbodrop [<text>]:
        permission: turbodrop.use
        trigger:
		broadcast " "
                broadcast " "
                broadcast " "
                broadcast " "
                broadcast " "
                broadcast " "
                broadcast " "
                broadcast " "
                broadcast " "
                broadcast " "
                broadcast " "
                broadcast " "
                broadcast "         &8##&7&m-----------------&r&8## &2&lTURBODROP &8##&7&m-----------------&r&8##"
                broadcast "          &a&l%arg 1% &7zakupil turbodrop dla serwera na &c1 &7godzine!"
                broadcast "                       &7&oTuboDrop zakupisz na &a&lCENZURA"
                broadcast " "
                broadcast "            &7Status turbodropu mozesz sprawdzic w menu &a&l/drop"
                broadcast "         &8##&7&m-----------------&r&8## &2&lTURBODROP &8##&7&m-----------------&r&8##"
                set {turbo.%player%} to true
                set {drop.%player%} to false
                wait 1 hour
                set {drop.%player%} to true
                set {turbo.%player%} to false 

Chce aby po uzyciu komendy dawalo turbodrop calemu serwerowi, a daje 1 graczowi - temu, ktory wykonal ta komende.

 

//Do administracji:

Dodalem cenzurke aby nie bylo zamieszania :D

Opublikowano


command /turbodrop [<text>]:

permission: turbodrop.use

trigger:

broadcast " "

broadcast " "

broadcast " "

broadcast " "

broadcast " "

broadcast " "

broadcast " "

broadcast " "

broadcast " "

broadcast " "

broadcast " "

broadcast " "

broadcast " &8##&7&m-----------------&r&8## &2&lTURBODROP &8##&7&m-----------------&r&8##"

broadcast " &a&l%arg 1% &7zakupil turbodrop dla serwera na &c1 &7godzine!"

broadcast " &7&oTuboDrop zakupisz na &a&lCENZURA"

broadcast " "

broadcast " &7Status turbodropu mozesz sprawdzic w menu &a&l/drop"

broadcast " &8##&7&m-----------------&r&8## &2&lTURBODROP &8##&7&m-----------------&r&8##"

loop all players:

set {turbo.%loop-player%} to true

set {drop.%loop-player%} to false

wait 1 hour

set {drop.%loop-player%} to true

set {turbo.%loop-player%} to false

xKAm1xO.png

Opublikowano

ten skrypt jest źle napisany, gdyż tam nie powinno się znajdować wait 1 hour bo wait używa się do kilku sekund. Jak ci wywali serwer to już nie wykona dalszej części skryptu i graczom drop zostanie na zawsze, polecam takie rozwiązanie:




command /turbodrop [<text>]:
trigger:
if player has permission "skrypt.drop":
if {czas} is 0:
broadcast " "
broadcast " "
broadcast " "
broadcast " "
broadcast " "
broadcast " "
broadcast " "
broadcast " "
broadcast " "
broadcast " "
broadcast " "
broadcast " "
broadcast " &8##&7&m-----------------&r&8## &2&lTURBODROP &8##&7&m-----------------&r&8##"
broadcast " &a&l%arg 1% &7zakupil turbodrop dla serwera na &c1 &7godzine!"
broadcast " &7&oTuboDrop zakupisz na &a&lCENZURA"
broadcast " "
broadcast " &7Status turbodropu mozesz sprawdzic w menu &a&l/drop"
broadcast " &8##&7&m-----------------&r&8## &2&lTURBODROP &8##&7&m-----------------&r&8##"
loop all players:
set {turbo.%loop-player%} to true
set {drop.%loop-player%} to false
add loop-player to {lista::*}
set {czas} to 60
else:
send "&aTurbo drop juz trwa!"
else:
send "&aBrak uprawnien!"

every 1 minutes:
if {czas} is larger than 0:
remove 1 from {czas}
if {czas} is 0:
loop {lista::*}:
remove loop-value from {lista::*}


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...