Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

W jaki sposób dodać do tego kodu if'a, aby wyłapywał wiadomość?


PanPiksel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak dać if'a żeby wyłapywał jakąś wiadomość na chacie?

 

Chodzi o coś takiego:

on chat:
		if message is "&7[&cWlasciciel&7] PanPiksel &5jest teraz AFK.":
				execute console command "bc dziala"

Tylko, że to nie działa :P

       

 

Opublikowano
on chat:
	if chat message contains "&7[&cWlasciciel&7] PanPiksel &5jest teraz AFK.":
		execute console command "bc dziala"

Zrobiłem ci z jednym tabem ale jak chcesz to sobie dodaj drugi.

xKAm1xO.png

Opublikowano

on chat:
    if chat message contains "&7[&cWlasciciel&7] PanPiksel &5jest teraz AFK.":
        send "&7[&cWlasciciel&7] PanPiksel &5dziala" to all players

lub


on chat:
    if chat message contains "&7[&cWlasciciel&7] PanPiksel &5jest teraz AFK.":
        loop all players:
            send "&7[&cWlasciciel&7] PanPiksel &5dziala" to loop-players

Pomogłem? Daj like ;)

Opublikowano

@FiruuGaming Chodzi mi o tą wiadomość z essentiala gdy wpisze /afk. Napisałeś podobnie jak @kolopolx7 tylko mówię to nie działa, to znaczy działa ale tylko jak ta wiadomość wyśle gracz. A mi chodzi o to żeby wyłapało tą wiadomość z essentiala. Obrazu powiem jak to.ma działać wyłapuje ta ą wiadomość i wykonuje komendę.

Opublikowano

To może tak. Wyłączę auto AFK w essentialu. I w skrypcie chce zrobić, że gdy nie ruszam się przez 2 minuty wyświetla się wiadomość, że jestem AFK. A gdy się ruszę i muszę być na AFK to wtedy się wyświetla, że już nie jestem AFK. Takie coś chyba się da zrobić  :)

@kolopolx7

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...