Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na jaką wersję gry najlepiej stworzyć serwer?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Użyj paperspigota w połaczeniu z pluginem ProtocolSupport - uzyskasz wtedy wersje serwera od 1.4.7 do 1.8.9 :)

Darmowe kody na 20% zniżki (WWW, VPS and MC) na lvlup.pro

Szczegóły discord: xVendrome#6074 / PW

Opublikowano

Nie, pluginy wgrywasz pod wersje silnika, choć niektóre pluginy z np. 1.7 nadal będą działać na 1.8 bo mają zgodne API.

 

Na jaką wersje stworzyć serwer,

tutaj masz dwie najlepsze opcje,

 

a ) PaperSpigot 1.8.8 i ProtocolSupport (Zapewnia wsparcie od 1.4.7 do 1.8.8)

lub

b ) PaperSpigot 1.7.10 (Zapewnia wsparcie od 1.7.2 do 1.8.8[Nie obsługuje itemków z 1.8.8])

 

wg. mnie opcja ( b ) jest bardziej wydajna, obsługuje pluginy takie jak skript, funyguilds.. i jest też bardziej przetestowana.

 

To od Ciebie zależy jakiego wyboru dokonasz.
 
Zerknij jeszcze tu, ta strona ze statystykami może Ci bardzo pomóc w podjęciu tej trudnej decyzji.

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

1.5.2 nie dało się łatwo modów wgrywać więc hacków będzie mało

Aegris RPG [Mod]


Forum serwera: Aegris.cba.pl/aegrisforum [ Faza tworzenia]


Prezentacja: Link

Opublikowano

­1.7.2, jest według mnie najlepsza.

713582.gif         Liczba postów zebranych na koncie:
                                       25 50 75  100 125 150 175 200 250 500 1000 2000+
   
                                                                                                                                 [Jeżeli pomogłem daj +]
                                                                  
                                                       [nic na tym nie tracisz]
                                                                                          
                                                                                                                
                                                               
Opublikowano

Według mnie to silnik spigot lub craftbukkit ale spigot jest bardziej wydajny (nie ma crashów) Wiec ci go polecam a jak chodzi o wersje to 1.7.2 lub 1.7.10. Wersja 1.8 nie jest dobrze ogarnięta.

 

 

                                                                                                                                                                                                         Z wyrazem szacunku Daniel P.

post-1476016-0-89420900-1457547098.png
 

 

Opublikowano

dla każdego każda wersja inaczej się podoba. według mnie 1.6.x i 1.7.2 jest najbardziej stabilną wersja bo najwiecej od niej jest poradników itp a jeżeli lubisz wyzwania i chcesz się pobawić to bierz 1.8 :) oczywiście już dużo powstało poradników do 1.8 ale i tak o wiele mniej niż do 1.7.2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...