Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]konto cs go / duzo godzin / top friends + dodatki ! warto


kolanex123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Posiadam na sprzedaż te oto konto steam z grą CS GO i inne ( euro truck simulator , grid 2 ) 
Konto nie jest nigdzie nie zbanowane , jest zarejestrowane na esl / faceit / esea - oczywiscie te wszystkie konta dodatkowo dorzucam. Ranga na ten moment jaka jest na tym koncie to;
Supreme First Class ( był global co widać na zrzutach ekranu z gry ). Na koncie nigdy nie były używane żadne wspomagacze. Konto ma odblokowany rynek steam + token zrobiony z telefonu. Konto posiada 10 lvl steam i ok 31 stron +rep ( zajmowałem się kiedyś wymianą skinów za paysafecard ) . Przegranych jest prawie 1800h na tym koncie. Dodatkowa ''atrakcja'' jest to ze w znajomych posiadam topowych graczy z polski , ktorzy osiagneli co nie co na polskiej i zagranicznej scenie kantera , min. ( furlan z vexed gaming , prawus - komentator , vuzzey - komentator ESL , michau - szef polskiej selekcji CS GO esl , Ryba - polski trader , biały - vce szefo NEOGEAR , micronn - admin hltv.org , dejziak ,bob - moderatorzy inetkox i inni ) Jak wiadomo sprzedaje swoj ''nick'' pod ktorym bylem znany na polskiej scenie cs'a , dlatego te konto sprzedam komus ,kto NIE bedzie uzywał go po kupnie. 
Dlaczego sprzedaje? w pazdzierniku , gdy mialem stosunkowo dobry ekwipunek stracilem wszystko. Wysylalem oferty wymiany moich kluczy za noz , niestety przez bug'a steam wyslalem oferte moich kluczy za kose ktorej nie dostalem. Pisalem do supportu lecz do tej pory nic nie odpisali. Kluczy było az 29 co widac na zalaczonym screenie. Cena jaka chcialbym uzyskac za te konto jest do negocjacji i zaczyna sie od 100zl , oczywiscie konto moge wystawic na allegro. W razie pytan prosze kierowac pytania na steam
steamcommunity.com/id/herosuperhero

 

post-1332820-0-92562600-1452283637_thumb.jpg

post-1332820-0-03049800-1452283642_thumb.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Brak aktywności od miesiąca, archiwum.

Jeśli nadal jesteś zainteresowany tematem, to napisz prywatną wiadomość.
 
 

 

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...