Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki telefon wybrać do 500 zł?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, od około roku jestem użytkownikiem windowsa phone, jednak brakuje mi trochę aplikacji typu snapchat itd.

I tu nasila się moje pytanie, jaki telefon wybrać do około 500zł? nie chcę wydawać dużo pieniędzy na same aplikacje,

myślałem już nad LG G3s. Galaxy s4 mini (troche słaby 2 rdzenie..), lub może Nexus itd..

Co polecilibyście do tych 500złotych jako 2 telefon z androidem? Główne wymagania to ekran minimum a zarazem maximum 5 cali, może max 5.2, oraz żeby się nie przycinał bo mnie to irytuje niesłychanie.

Czekam na odpowiedzi!:]

1221me.md.gif

Opublikowano

Możesz wziąść ten LG G3s.

Ew. możesz poszukać telefonów sony

Sony odpadają na starcie, nie podobają mi się ich nakładki

1221me.md.gif

Opublikowano

Ja bym LG nie brał. Polecam Sony/Samsungi - nakładkę możesz zawsze zmienić. ;)

Nie lubię ingerować w oprogramowanie telefonu, płacę i on ma chodzić, taką zasadę wyznaję.

A jakieś uzasadnienie co do LG? posiadałem przedtem 2 telefony LG, każdy chwalę ;]

ew. jaki Sony do 500zł?;]

@Rysiag

@Biumrk

p.s w grę wchodzą również telefony używane.

1221me.md.gif

Opublikowano

Ktoś kto poleca Samsunga musi być niespełna rozumu.

S4 mini jest beznadziejny, chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego.

 

G3s lub Moto G 2 gen., z tym że ten drugi ma czystego andka. 

lownfast

Opublikowano

Używanych Sony się nie kupuje, a z nowych do 500 zł nic ciekawego nie kupi. 

Dlaczego użwanych nie kupuje się? upatrzyłem Sobie Sony Xperię Z1 za 550zł igła stan, allegro wystawia typ itd

1221me.md.gif

Opublikowano

Ktoś kto poleca Samsunga musi być niespełna rozumu.

S4 mini jest beznadziejny, chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego.

 

G3s lub Moto G 2 gen., z tym że ten drugi ma czystego andka. 

S4 mini? przecież to beka jest, 2 rdzenie? Śmiechłem.

Sony Xperia Z1 vs LG G3s (używki) ?

1221me.md.gif

Opublikowano

Xperie Z1 zazwyczaj są już bez gwarancji. Mało tego używanym modelom odchodzi szkło od pleców, są mocno porysowane i tak dalej.

http://olx.pl/oferta/sony-xperia-z1-rybnik-igla-super-stan-CID99-IDdowpW.html

Błysk, typ mówi, że najchętniej chciałby żebym przyszedł bo nie ma nic do ukrycia z nim :v

Ostatecznie, G3s czy Xperia. Moto G odpada! Motorola to nie jest dla mnie żadna marka, poza tym że mają czystego andro.

1221me.md.gif

Opublikowano

http://olx.pl/oferta/sony-xperia-z1-rybnik-igla-super-stan-CID99-IDdowpW.html

Błysk, typ mówi, że najchętniej chciałby żebym przyszedł bo nie ma nic do ukrycia z nim :v

Ostatecznie, G3s czy Xperia. Moto G odpada! Motorola to nie jest dla mnie żadna marka, poza tym że mają czystego andro.

To kup byle co, skoro to nie jest żadna marka. Robią jedne z najlepszych smartfonów, teraz aktualnie trzyma ich Lenovo ale to nic nie zmienia. 

Z1 już pewnie ma po gwarancji, chcesz to kupuj to twoja decyzja na co się ostatecznie zdecydujesz. 

lownfast

Opublikowano

Witam, od około roku jestem użytkownikiem windowsa phone, jednak brakuje mi trochę aplikacji typu snapchat itd.

I tu nasila się moje pytanie, jaki telefon wybrać do około 500zł? nie chcę wydawać dużo pieniędzy na same aplikacje,

myślałem już nad LG G3s. Galaxy s4 mini (troche słaby 2 rdzenie..), lub może Nexus itd..

Co polecilibyście do tych 500złotych jako 2 telefon z androidem? Główne wymagania to ekran minimum a zarazem maximum 5 cali, może max 5.2, oraz żeby się nie przycinał bo mnie to irytuje niesłychanie.

Czekam na odpowiedzi!:]

 

Ktoś kto poleca Samsunga musi być niespełna rozumu.

S4 mini jest beznadziejny, chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego.

 

G3s lub Moto G 2 gen., z tym że ten drugi ma czystego andka. 

Tak jak pan @escaperz.lordm powiedział.

 

Zdecydowanie w tej kwocie Moto G 2 gen. 

Nexus 4 też jest kozak (niby 4,7 cala, ale warto)

#teams4bal

Opublikowano

na tej z1 widac jak byk ryse z tylu

To mi raczej wygląda na odbicie drugiego telefonu.

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

na tej z1 widac jak byk ryse z tylu

Ta rysa ''byku'' to ramka z 2 telefonu ^^

 

Tak jak pan @escaperz.lordm powiedział.

 

Zdecydowanie w tej kwocie Moto G 2 gen. 

Nexus 4 też jest kozak (niby 4,7 cala, ale warto)

Średnio mi się podoba Nexus 4... może 5?

1221me.md.gif

Opublikowano

Liczba wskazuje na to, że jest nowszy i lepszy ale przy budżecie 500 złotych raczej jest poza zasięgiem. 

Chyba wybiorę G3s

1221me.md.gif

Opublikowano

w tej cenie Cube LTE jest fajny

Nie, nie jest fajny. Przysięgam, że założę Ci blokadę na ten dział za chwilę, bo nie wytrzymam.

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...