Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[MW2] Nie można połączyć się z hostem


1ntesiv

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, moim problemem jest to, że gdy chce zagrać z przyjacielem i on tworzy prywatny mecz, to dochodzi mi do 23 prób i pisze, że nie można połączyć się z hostem. Jednak gdy przyjaciel wejdzie do randomowego lobby z grą (np. dominacja) z innymi graczami  i mnie zaprosi, to dopiero wtedy mogę się z nim połączyć. Czy można to jakoś naprawić ? Z góry dziękuje :)

Opublikowano

Z moim nat'em jest różnie, bo czasami mam ograniczony a czasami otwarty, ale mimo nat'u otwartego czy ograniczonego i tak się nie mogę połączyć z przyjacielem do jego prywatnego meczu :(

Opublikowano

Naprawdę ? :( Zauważyliśmy jeszcze z przyjacielem, że on jak i ja bez problemu połączamy się z ludźmi z za granicy, a ja mieszkam od niego parę kilometrów i nie da rady :(

Opublikowano

Tak, mam zakupione 2 sztuki MW2 bo coś działać jedno nie chciało, nie łączyło w ogóle z serwerami, kupiłem 2 i działa normalnie gdzie kiedy gram ze znajomymi tworzenie wspólnego lobby nie działa jak trzeba, tak samo mam z MW3, że muszę brać dołącz do gry u kumpla

Opublikowano

Problem naprawiony, gdy nie udało się połączyć do prywatnego meczu to przyjaciel zresetował steama ( ja albo kumpel nie ma różnicy ) i gdy mnie zaprosił to zadziałało i działa do dziś :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...