Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

W jaki sposób można obejść paczkę anty-cheat?


SarcomitePL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam takie pytanko.

Czy da sie jakos ominąć lub wgrac cos w plik AntyCheata ktory jest potrzebny na wejscie na serwer? 

[Aby Wejsc Na serwer musisz miec versje antycheat.pl]

Prosze o pomoc :3 Wynagradzam!

"Ból to tylko kwestia siły woli , im silniejsza wola tym więcej wytrzymasz!"

 

Pomogłem ? Daj Like'a!

Opublikowano

Tak, da się ominąć, lecz o pomoc musisz poprosić programistę, lub osobę znającą się na edycji plików Minecrafta.

Opublikowano

@kennyNoS

Duzo to ty mi nie pomogles moze jakis link? lub cos innego?

"Ból to tylko kwestia siły woli , im silniejsza wola tym więcej wytrzymasz!"

 

Pomogłem ? Daj Like'a!

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Każda paczka ma jakieś luki. Każdą paczkę da się ominąć jeśli została zrobiona niedokładnie.

Wiem, że na 100% da się obejść paczkę antycheat.pl i nie jest to jakoś mega skomplikowane i niektórzy wgrywają huzunkę za opłatą.

 

Jednak ta paczka została w jakimś celu stworzona i moim zdaniem nie powinno się latać na odpale. Ale z drugiej strony od tego jest te forum.. :D

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

każdy skript plugin itp dobrym programem obejdześ ale trzeba dobrego programu i kogoś co się zna na tym :)

 

 

Fly hack nie ominiesz 

 

a kill aure ta wlacz target player nie pomogło włącz fight bot i zaznacz player i anty cheat sie nie skapnie ze to kill aura bo nie bedzies bił tyłem jeśli chcesz coś ominąc daj loike i pisz :D

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Może na jakichś stronach to bedzie ale po c**j ci to? Lepiej grać uczciwie a nie z włączoną aurą a ty w tym czasie popijasz colą i jesz chipsy jaka radość z tego? particlesami sie zachwycasz?

Jeżeli chcesz abym ci odpisał dodaj do twojej wypowiedzi @SopeloPT

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...