Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Heroes 3 - nie mogę grać z kolegą w multiplayer


maniekosg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pytanie odnośnie gry multiplayer w Heroes of Might and Magic 3.

Razem z kolegą używamy programu GameRanger. Robimy wszystko tak jak jest wskazane czyli wklejamy plik Heores33 do folderu z gra wcześniej jednak zmieniamy nazwę na Heores3, wybieramy ten plik jako gra w GameRangerze, tworzymy pokój, włączamy grę wszystko jest dobrze. Problem pojawia się wtedy gdy po wybraniu zamków itd. naciskamy start i odbywa się ładowanie. U osoby hostującej zatrzymuje się na 99% a u drugiej osoby na ok. 10%. Po chwili wyskakuje komunikat że nie można przesłać danych i mamy próbować dalej. Próbowaliśmy wyłączyć zapory systemu, wyłączaliśmy antywirusa (COMODO) i wszystko na nic. 

Z góry dziękuje za odpowiedź. 

 

 

Dokładny komunikat: "Wstąpił błąd podczas transmisji danych. Próbuj ponownie."

Opublikowano

Jestem przekonany, że może to być związane z antywirusem, chociaż odinstalowałem przed chwila COMODO i zainstalowałem Kaspersky i dalej nic. Nie mogę też właczyć agar.io i domyslam się że inne gry tego typu tez odmówią posłuszeństwa...

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Spróbuj pogrzebać w ustawieniach rautera możliwe że rauter blokuje ­niektóre dane

Momento Mori


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...