Skocz do zawartości

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

W przeciągu około 2 tygodni, pobrałem około 50 serwerów typu eazy, medium. Może będę troszeczkę krytyczny ale żaden nie przypada do gustów. Najciekawsze projekty jakie udało mi się spotkać są na hamachi.

Co proponuje? - Jeśli ktoś ma gotowy pomysł, prowadzi coś na hamachi, ma się czym pochwalić, wie ze sobie poradzi, zapraszam do kontaktu na priv.

Czego oczekuje? - W sumie niczego, zyski z IS dla twórcy, liczy się dobra zabawa.

Więcej na PW

Edytowano przez Sponsor1990

Pani Kasia

Haha serwer hanachi i zyski to sie usmialem.O tym pomysle to juz mozesz zapomniec

/niereg. sygna

Pani Kasia

Autor tematu Napisano (edytowany)

@alelaska - przeczytaj jeszcze raz to co napisałem JA i to co napisałeś TY

Nie każdemu chodzi o zyski, i tak jak napisałem. Ew IS dla twórcy nie dla Mnie.

@Sielu - Chociażby Insomania która nie dawno była na tapecie na mpcforum prezentowała się lepiej niż nie jeden dedyk.

Pozdrawiam

P.s Proszę osób nie zainteresowane o nie wypowiadanie się

Edytowano przez Sponsor1990

Chyba Ci się epoki pomyliły, skoro chcesz być sponsorem to zarób lub zamiast fajek co drugi dzień wkładaj do skarbonki po 20 zł. I tak za hmm Rok się zgłoś kiedy będziesz mieć ok 4-5 tys xD i wtedy stawiaj na dedyku bo epoka hamachi już dawno przeminęła. A nie mów mi że na hamachi będziesz mieć zysk bo to jest śmiechu wartę. Licze że to był żart na prima xD

nie polecam widac że osoba nie wie co pisze. ( jeśli ktoś będzie chciał to sam sobie może postawić na hamachi )

Edytowano przez Unga

kot-i-pilnik-do-paznokci.gif

1844414647937941229037.png

Pani Kasia

Czy wy wszyscy potraficie czytać bo tak się zastanawiam, czy rozmawiam z podstawówka czy z dorosłymi ludźmi.

Napisałem że jeśli ktoś ma doświadczenie w prowadzeniu serwera na hamachi, ma jakiś własny pomysł który chciałby zrealizować, i trochę śmiałości niech się odezwie. Proponuję serwer dedykowany nie hamachi, chyba trzeba wam powtarzać kilka razy.

@Unga - Rada na przyszłość zanim zaczniesz kogoś ocenić może go poznaj. Jeśli masz mi coś do zaproponowania zapraszam na PW. Jeżeli chcesz hejtować wyjdź z tematu.

Zyski z IS mnie nie interesują! I podkreślę to jeszcze raz.

Moderatora proszę o zamknięcie tematu, a zainteresowany na PW.

Dziękuję

Tak to czytam i wydaję mi się że połowa ludzi w tym temacie nie zrozumiała tego co napisał Sponsor1990

Polecam poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem.

Polecam ziomka

Edytowano przez TimoSupport

@1361622928-U485574.pngTimoSupport jak nie wiesz to się nie wpierdzielaj. Po raz pisał o chamahi,a nie o dedyku.Po 2 edytował temat.Przez co mysli ,ze z kogos debila zrobi.Poza tym nadal nic nie pisal o dedyku.Nic nie sprecyzowal.Masło maślane.Jeden by napisal jaki serwer by chcial zeby powstal itd.Jakis wklad wlasny.Bo na pewno nikt nie bedzie bulil owego serwera za dwoj hajs.A zarobki z is jezeli mowimi o dedyku.Sa to groszowe sprawy.Autor do konca nie przemyslal.Z czym to sie wiaze.Z reszta jak bedzie chcial,zacznie zarabiac postawi serwer to zobaczy jak to jest stawiac wlasny serwer

/niereg. sygna

Pani Kasia

@1361622928-U485574.pngTimoSupport jak nie wiesz to się nie wpierdzielaj. Po raz pisał o chamahi,a nie o dedyku.Po 2 edytował temat.Przez co mysli ,ze z kogos debila zrobi.Poza tym nadal nic nie pisal o dedyku.Nic nie sprecyzowal.Masło maślane.Jeden by napisal jaki serwer by chcial zeby powstal itd.Jakis wklad wlasny.Bo na pewno nikt nie bedzie bulil owego serwera za dwoj hajs.A zarobki z is jezeli mowimi o dedyku.Sa to groszowe sprawy.Autor do konca nie przemyslal.Z czym to sie wiaze.Z reszta jak bedzie chcial,zacznie zarabiac postawi serwer to zobaczy jak to jest stawiac wlasny serwer

Nie dziwie się, że osoba z twoją pisownią nie rozumie tematu.

Wracając do tematu, polecam tą osoby, chociażby z tego względu, że nie chce hajsu.

PLvG7yJ.jpg

Nie dziwie się, że osoba z twoją pisownią nie rozumie tematu.

Wracając do tematu, polecam tą osoby, chociażby z tego względu, że nie chce hajsu.

pokaz mi 1osobe która sponsoruje co nie chce kasy? Nie ma takiej osoby niestety. Autor tematu szuka po prostu osoby naiwnej która postawi ten serwer a on zajb pliki bo inaczej tego opisać się nie da. Pierw pisał o hamachi zpootrem edit i echo! Dla mnie to osoba która nie ma zielonego pojęcia z tym co pisze i z tym co chce zrobić. Osoba przed toba co napisała. Pragne zaznaczyć że dedyk to jedno te 300zl. Strona hmm ok1500zl(zależy u kogo) hosting domena - grosze. Grafika uuu to już grubsza sprawą. Czyli koszt postawienia i start serwera ok 3tys. Dziękuje za uwagę a autor tematu jest jakiś kretacz. Nie polecam

kot-i-pilnik-do-paznokci.gif

1844414647937941229037.png

@Unga w końcu ktos po ludzku pisze.Bo tutaj wiekszosc to hojracy i mnie jak innych krytykują.A jak są tacy hej do przodu to niech stawiają serwa za swoj hajs.Ale zarobek z is groszowy dla tego co postawi smiech na sali i tyle.Jarekb jest taki chętny bo tak się udziela.Wiec czekamy na jego realizacje.I głupie jest to ,ze autor pisał inaczej potem szybki edit i szuka coula na wydymanie.Takich ludzi powinno się banować.Bo to az szkoda nerwow.

/niereg. sygna

@TimoSupport jak nie wiesz to się nie wpierdzielaj. Po raz pisał o chamahi,a nie o dedyku.Po 2 edytował temat.Przez co mysli ,ze z kogos debila zrobi.Poza tym nadal nic nie pisal o dedyku.Nic nie sprecyzowal.Masło maślane.Jeden by napisal jaki serwer by chcial zeby powstal itd.Jakis wklad wlasny.Bo na pewno nikt nie bedzie bulil owego serwera za dwoj hajs.A zarobki z is jezeli mowimi o dedyku.Sa to groszowe sprawy.Autor do konca nie przemyslal.Z czym to sie wiaze.Z reszta jak bedzie chcial,zacznie zarabiac postawi serwer to zobaczy jak to jest stawiac wlasny serwer

Nie nauczyli Cie pisać? Koleś oferuje usługi za free a Wy narzekacie, typowe polaczki

A Tobie polecam nauki gdzie i kiedy dodaje się przecinek czy spacje.

@TimoSupport chu mnie to obchodzi co polecasz cebulaku

Bardzo dojrzale z Twojej strony to co piszesz jednak nadal nie rozumiem :) Po co spamisz i w dodatku mnie obrażasz? Tak Cię wychowali? Każdy na Ciebie tak jak i tego 2 głąba Niegrzecznego czy jak On tam miał nie pamiętam, ma totalnie wyje**** nie będę brzydko pisać jesteście pośmiewiskiem forum, potraficie tylko oczerniać ludzi nie znając ich, pisać " nie polecam " również bez powodu bo nie wiecie jaka ta osoba jest i jakie ma możliwości. Idź do szkoły albo odejdź na jakiś czas od komputera bo Ci szkodzi. Nie pozdrawiam.

A pisząc cebulak popatrz gdzie mieszkasz a gdzie mieszkam ja :) bo cebulą mogę jak na tą chwilę nazwać Ciebie mordeczko <3

Edytowano przez TimoSupport

Bardzo dojrzale z Twojej strony to co piszesz jednak nadal nie rozumiem :) Po co spamisz i w dodatku mnie obrażasz? Tak Cię wychowali? Każdy na Ciebie tak jak i tego 2 głąba Niegrzecznego czy jak On tam miał nie pamiętam, ma totalnie wyje**** nie będę brzydko pisać jesteście pośmiewiskiem forum, potraficie tylko oczerniać ludzi nie znając ich, pisać " nie polecam " również bez powodu bo nie wiecie jaka ta osoba jest i jakie ma możliwości. Idź do szkoły albo odejdź na jakiś czas od komputera bo Ci szkodzi. Nie pozdrawiam.

A pisząc cebulak popatrz gdzie mieszkasz a gdzie mieszkam ja :) bo cebulą mogę jak na tą chwilę nazwać Ciebie mordeczko <3

urzekła mnie twoja Historia :) chyba wywieszę pranie !

Edytowano przez alelaska

/niereg. sygna

Artur brudasie kogo znowu w c***a próbujesz zrobić :>

#EMERYTURA

Najciekawszy serwer 2016 roku jest to serwer @Havettia

Jeszcze nawet nie wystartował więc pozdrawiam Cie ziomuś xD

Chyba Ci się epoki pomyliły, skoro chcesz być sponsorem to zarób lub zamiast fajek co drugi dzień wkładaj do skarbonki po 20 zł. I tak za hmm Rok się zgłoś kiedy będziesz mieć ok 4-5 tys xD i wtedy stawiaj na dedyku bo epoka hamachi już dawno przeminęła. A nie mów mi że na hamachi będziesz mieć zysk bo to jest śmiechu wartę. Licze że to był żart na prima xD

nie polecam widac że osoba nie wie co pisze. ( jeśli ktoś będzie chciał to sam sobie może postawić na hamachi )

Że jeszcze bana nie dostałać za te pierdolamento.. 

Tak to czytam i wydaję mi się że połowa ludzi w tym temacie nie zrozumiała tego co napisał Sponsor1990

Polecam poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem.

Polecam ziomka

Jest k***a rok 2016 a nie 2010, można to napisać w sposób czytelny - opisać co i jak  a nie jakieś gówno i czekać na klientów. Zobacz jak np. Napisał swoje ogłoszenie True.

HIsRtAj.png

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...