Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VideoTuT] Mod na zwiększenie fps, kosztem grafiki


TwojKlopsPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, przedstawię wam moda który na 100% zwiększy wasze fps ale sporym kosztem grafiki.


Link do moda:



SKAN:


 


Proces pobierania:


 


1. Musimy się zarejestrować, na szczęście rejestracja jest darmowa!


2. Klikamy '' Download Manually ''


3. Najlepiej polecam Ultra Low, bo Uber 9000 to już przesada, ściągamy Ultra Low manualnie


 


Proces instalacji:


 


1. Robimy backup pliku rendering z Wiedźmin 3/bin/config/base/ i podmieniamy go z modem


2. Robimy backup pliku user.settings z folderu Dokumenty->The Witcher 3


3. Usuwamy plik user.setting i user.settings.bak i wklejamy user.settings z moda


 


Jeśli komuś się nie chce czytać, videotut:


https://www.youtube.com/watch?v=SYEPCrMY4X4


Opublikowano

Mój kolega użył tego moda. Obrzydliwie to wygląda, ale dodaje naprawdę miło FPS :)

Sam mogę go polecić dla osób, które mają problemy z FPS`ami.

Pewnie głównie chodzi o to, żeby osoby z naprawdę bardzo ale to bardzo słabym sprzętem mogły sobie pograć, ale rzeczywiście, ohydnie to wygląda :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...