Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oglądanie bezlimitu na kinoman.tv - Poradnik


SebuśPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przepraszam że cały poradnik jest w

 ale nie chcę by czytały go osoby bez konta 

1. Wchodzimy i rejestrujemy konto na kinoman.tv
2. Wchodzimy na m.kinoman.tv i logujemy się na konto
3. Szukamy filmu który nas interesuje i oglądamy go bez limitu :-)

Fajną sprawą jest to że na m.kinoman.tv możemy oglądać filmy na komputerze jak i telefonie

Jeżeli ktoś ma problemy z reklamami polecam



ublock.org

Licze na lajki B)


 


 


 


Jeżeli zły dział to proszę o przeniesienie do prawidłowego

 

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Poradnik bardzo mi pomógł, dziękuje. Wiesz może czy wersja mobilna działa na Android Lizak?

 

Android Lollipop to chyba najnowsza wersja więc powinno działać. Głównie zależy to od przeglądarki jaką masz zainstalowaną.

Po prostu sprawdz :-)

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Ja to robię trochę inaczej i bez rejestracji konta.
DownloadHelper:
włączamy film, DownloadHelper w rogu (firefox) zmieni nam kolory z szarych na 3 kolorowe kółeczka. Klikamy tam i zapisujemy wybrany tam plik (zazwyczaj flv). Bez rejestracji i legalnie ;P

Opublikowano

Ja to robię trochę inaczej i bez rejestracji konta.

DownloadHelper:

włączamy film, DownloadHelper w rogu (firefox) zmieni nam kolory z szarych na 3 kolorowe kółeczka. Klikamy tam i zapisujemy wybrany tam plik (zazwyczaj flv). Bez rejestracji i legalnie ;P

Nie każdy chce pobierać film na dysk. 

 

Muszę cię uświadomić że to co robisz nie jest legalne. Dodatkowo pobierasz plik na dysk czego nie trzeba robić oglądając normalnie :)

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Nie każdy chce pobierać film na dysk. 

 

Muszę cię uświadomić że to co robisz nie jest legalne. Dodatkowo pobierasz plik na dysk czego nie trzeba robić oglądając normalnie :)

Oglądając "normalnie" również pobierasz plik na dysk (cache przeglądarki)

Filmy na własny użytek możemy pobrać legalnie z tego co pamiętam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

Opublikowano

Oglądając "normalnie" również pobierasz plik na dysk (cache przeglądarki)

Filmy na własny użytek możemy pobrać legalnie z tego co pamiętam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

 

Rób jak uważasz.

Z doświadczenia wiem że lepiej jest oglądać online i wam radzę oglądać online ;)

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...