Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, przychodzę na te forum z bardzo dużym problemem, który uniemożliwia mi granie na prywatnych serwerach metin2. Nie wiem czy to samo jest na globalu ale po prostu tam nie gram.

 

Chodzi mi o to m.i.n, że kiedy odpalam dany serwer z metin2, to obraz przy logowaniu mi się zwyczajnie zacina. Widzę te tło logowania, ale jak kliknę myszką na dany kanał to nic sie nie zmienia i nie widzę moich liter gdy wpisuje hasło, tak jakbym nic nie wpisywał. Ale za to słyszę, że coś wpisuje, ale tego nie widać, ponieważ obraz jest zwyczajnie zacięty.

 

Nic by nie było w tym dziwnego, jakbym miał stary komputer kupiony 20 lat temu.

Około miesiąc temu kupiłem nowego laptopa lenovo y 50 - 70 i od początku jest taki błąd z metinem, że zacina się obraz

 

Obecny komputer jest wyposażony w :

Windows 8 ( Oryginalny )

Karta graficzna Nvidia gtx 960m (4 GB)

16 GB ramu 4 rdzenie

Procesor Intel Core i7

 

Na moim starym komputerze windows XP wszystko działało dobrze, wtedy to mi tylko metin chodził bo nic innego nie działało bo za słaby był komputer.

Próbowałem już wszelkie sposoby, od odinstalowania AVG, wyłączenia każdej zapory

Uruchamiałem jako Administrator.

Próbowałem zgodność z każdym windowsem, instalowałem potrzebne programy

 

 

Czy ktoś jest w stanie mi pomóc z owym problemem?

 

Zdjęcia nie będę dawał, ponieważ jest zwyczajnie zacięty obraz. Tło logowania jest ale nic się nie da zrobić

 

 

 

 

 

 

 

 


Moje skype :

 

dominik6087, jak nie wejdzie to

BigoZ2543, jeżeli ktoś mi pomoże proszę dodawać

 

 

 

 

 

TEMAT MOZNA UZNAC ZA ZAKONCZONY. TRZEBA BYLO ZAKTUALIZOWAC Z WINDOWS 8.1 NA WINDOWS 10.

 

 

 

TO NIE WINA ZADNYCH KART CZY COS TYLKO WINDOWSA

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...