Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ImageSearch oczywiście nie działa


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie ma co owijać w bawełnę:

http://screenshot.sh/oB0yo5Dkm1jA5

 

Byle jaki kod, ten chyba z jakiegoś tutoriala, próbowałem kilku, za każdym razem ten sam błąd:

 

 

 

#include <ImageSearch.au3>
HotKeySet("{F4}", "search")
 
Func search()
    Global $y = 0, $x = 0
    Local $search = _ImageSearch("/trol.bmp", 1, $x, $y, 50)
    If $search = 1 Then
        MsgBox(0, "Found", "ImageSearch!")
    Else
        MsgBox(0, "Nope", "Nope")
    EndIf
EndFunc

 

Obrazek jest razem ze skrypem na pulpicie. Instalowałem kilka razy ImageSerach, wszystko co znalazłem wywalało owy błąd. Dllke mam w c/windows/system32.

 

Może coś z wersją skryptu? Podajcie najnowszą, może coś pyknie, ew. zobaczymy co dalej.

Opublikowano

Jak się z dupy przepisuje kod nie myśląc to tak zwykle jest

 

Masz na dysku plik o nazwie /trol.bmp czy trol.bmp ? popraw

 

Biblioteka jest do systemu jaki masz ? Jaką wersję skopiowałeś ? 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

@Ktosiu ta ścieżka pliku nic nie znaczy, bo próbowałem na różne sposoby. Mam system x64, tak samo bibliotekę. Choć teraz troszkę pozmieniałem skrypt (z innego źródła) i błędu nie ma, za to nie znajduje obrazka. Obrazek razem ze skrytem znajduje się na pulpicie.

Opublikowano

Jak masz podawać błędy to skopiuj je z konsoli ( nie musi być screen ) bo z opowiadania co się dziej nic nie wynika.

 

Skąd masz obrazek na podstawie którego szuka ? 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

@Ktosiu Zrobiłem screen kawałka pulpitu.

 

 

Ale ze mnie kretyn, to wszystko wyjaśnia... :D

Ale gdybym chciał zrobić screen obrazka, którego nie da się skopiować, to go nie znajdzie. Idzie to jakoś obejść?

 

 

Nvm, solved.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...