Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prośba o napisanie skryptu na treściowe wiadomości, permission.


MCSH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie ! Chodzi o to że po wpisaniu komendy /report <tresc>
To ranga ktora bd miala permission to bd widziałą tresc i nick osoby ktora to pisze.
Mianowicie

Potrzebuje skryptu który:
~ komenda /report <tresc>
~ po wpisaniu /report <tresi> graczowi pojawi sie wiadomosc "Zgloszenie zostalo przyjete" 

~ permissions do czytania tresci (czyli jak np. mod bedzie mial permissions to bd widzial co dany gracz zglasza

 

 

Opublikowano
command /report [<text>]:
	trigger:
		if argument 1 is not empty:
			loop all players:
				loop-player has permission "ac.ac":			
					send "&8[&4&lReport&8] &7%name of player%&9&l >> &c%arg 1%" to loop-player
		else:
			send "&7[&4&lReport&7] &a&lUzycie: /report tresc"

Chodziło o takie coś?

Darmowe kody na 20% zniżki (WWW, VPS and MC) na lvlup.pro

Szczegóły discord: xVendrome#6074 / PW

Opublikowano
command /report [<text>]:
	trigger:
		if argument 1 is not empty:
			loop all players:
				loop-player has permission "ac.ac":			
					send "&8[&4&lReport&8] &7%name of player%&9&l >> &c%arg 1%" to loop-player
		else:
			send "&7[&4&lReport&7] &a&lUzycie: /report tresc"

Chodziło o takie coś?

 

 

Tak wiec ;) wszystko nie do końca działa ;) widzą raport tylko osoby z op ... po wyslaniu raportu nie pokazuje sie ze "Zgłoszenie zostalo przyjete"

gorlik1337, 06 Sty 2016 - 09:18, napisał:
Mozesz wykozystac komende /helpop i to wysyla do adminow (bo o to ci chodzilo prawda?)

Tak cos w tym stylu mi chodzi ;) wiem ze jest komenda helpop

 

Opublikowano

command /helpop [<text>]:
        trigger:
                if player has permission "helpop.send":
                        if arg 1 is set:
                                send "&4[HelpOp] &7%player%&8: &7%arg 1%" to all player with permissions "cos"
                                send "&7Wiadomosc wyslana" to player
                        else:
                                send "&7Musisz wpisac wiadomos do wyslania!"
                else:
                        send "&cBrak uprawnien."

Nie mam pojęcia czy to zadziała 0.0 kolega mówi ze on ma takie coś na serwerze ....

 

Jesli chodzi o mój kod to coś takiego

 

command /helpop [<text>]:
	trigger:
		if arg 1 is set:
			loop all players:
				loop-player has permission "admin.sk":
					send "&4[HelpOp] &7%player%&8: &7%arg 1%" to loop-player
					send "&7Wiadomosc wyslana" to player
		else:
			send "&7Musisz wpisac wiadomos do wyslania!"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...