Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Autobot, zarządanie rangami, wyższy talk power itp.


Shafe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jestem zielony jeśli chodzi o zarządzanie team speakiem, ale mam kilka pytań. Jak zrobić takiego autobota, kiedy ktoś wjedzie na centrum pomocy, każdy administrator otrzyma poke, że ktoś potrzebuje pomocy na kanale. Chciałbym ustawić w rangach administratorów, żeby nie mogli mi, czyli Head Adminowi, zabierali rang, albo banowali,pokewali, i co zrobić żeby mieć wyższy talk power jako head admin. Jesli jest jakaś osoba, która bardzo dobrze się na tym wszystkim zna niech do mnie napisze na pw. Pozdrawiam.

No i jakieś pluginy, do końca nie wiem, jakie, ale takie jakie polecacie i, które by się przydały.
Jeszcze chciałbym ustawić rangi ogólnie i na kanałach prywatnych takie jak zablokowany, albo zakaz pisania albo zakaz mowienia,

i jak ustawić tak kiedy w chodze rangi żeby ustawić moją kolejność bo np. właściciela i niezarejstrowanego nie moge usunąć. 

http://scr.hu/0jvb/geb8a
http://scr.hu/0jvb/lzalj

chodzi mi o to, żeby to było tak ułożone jak na 2 screenie

Poszukuje grafika napisz do mnie na PW!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...