Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, przejdźmy od razu do rzeczy...

 

Chciałbym Wam przypomnieć o regulaminie globalnym MPCForum, a dokładniej o jego pierwszym punkcie, brzmi on:

Przed wysłaniem posta z pytaniem należy sprawdzić, czy nie był wcześniej poruszany taki temat.

 

Tak drodzy userzy, większość z Was nie stosuję się do tego punktu ! Po prostu olewacie to i wchodząc do działu w ogóle nie sprawdzacie czy dany temat nie był poruszany wcześniej, tylko od razu piszecie nowy temat, właśnie to robiąc utrudniacie Nam - moderatorom - pracę.

 

Przypominam, że na forum istnieje opcja "Szukaj", znajduję się ona u góry forum, przy pozycji "Shoutbox".

 

Od dziś, administracja działu będzie to karała, jako pierwszy stopień ukarania będzie warn o wysokości 10%, lecz gdy sytuacja się powtórzy użytkownik zostanie ukarany 24-godzinnym Banem. Tak więc radzę się pilnować !

 

Wygląd forumowej szukajki :

 

beztytuuuzz.png

 

Aby poprawnie wyszukać chcianą frazę, wystarczy wpisać odpowiednie wyrażenia w pustym polu "Znajdź słowa", następnie w "Znajdź w Forum" wybrać odpowiedni dział oraz jego podforum(niekoniecznie) i kliknąć "Szukaj". Oczywiście można skorzystać jeszcze z innych opcji, które są dostępne w szukajce.

 

Pozdrawiam,

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Zgadzam się z Tobą.Szczególnie są dobijające tematy osób które piszą dwa tematy jeden po drugim pytają o co innego... A nie można tak o te dwie rzeczy napisać w jednym temacie?.Pomysł dobry.Brawo ZiomQ.

Opublikowano

Zgadzam się z Tobą.Szczególnie są dobijające tematy osób które piszą dwa tematy jeden po drugim pytają o co innego... A nie można tak o te dwie rzeczy napisać w jednym temacie?.Pomysł dobry.Brawo ZiomQ.

 

Dziękuje.

 

Tak więc pilnować się! ;)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

1. Cieżko bedzie to zmienić, ale mam nadzieje ze pare osob po przeczytaniu zastosuje sie do tego.

2. Normalni uzytkownicy nie maja shoutboxa :D tylko ci co maja 500+ postow ;d

sygna1o.jpg

Opublikowano

A i jeszcze jedna rzecz, proszę moderatorów o nie zamykanie tematów.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...