Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Fajna rzecz wprowadzona na serwer - podoba się?


MadixxD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, tutaj właściciel serwera X (trwają pracę) - wpadam na forum pokazać Wam fajną rzecz, którą wprowadziliśmy na nasz serwer!

Chodzi mi konkretnie o FarmiXXX - tak, zamiast sprzedawać rośliny możemy je wymienić na FarmiXXX! :] Sami zobaczcie!

 

 

Konkretnie tworzy się to tak:

post-560911-0-09197100-1452030956_thumb.png

 


Oczywiście z niej może nam wylecieć:

- jajo villagera,

- jajo krowy,

- diament,

- emerald,

- jasnogłaz,

- brodawka,

- trzcina,

- cobblestone,

- strzała,

- ziemia,

- jabłko,

- mięso zombiaka,

- pajęczyna,

- sadzonka,

(dodane jest tyle rzeczy żeby mniej % było na diaxy czy jajka)

 

 

Jak to dropi?

post-560911-0-12248600-1452032045.png

 

 Przykładowy drop po 32 otwartych(random):

post-560911-0-20553500-1452032180.png

 Trochę fart na diaxy poleciał =D

 

 

 

Dobra, dzięki za przeczytanie i proszę o oceny =D

Fajny, nowy pomysł? ;)

 

Zakaz kopiowania! ~~yolinho, X

 

(admin, nie - to nie reklama serwera - tylko pytanie czy fajne ;))

Opublikowano

Nawet spoko, ale to bardziej dla graczy którzy długo będą grać bo dla początkującego taka ilosc roślin nie będzie łatwa do zdobycia.­

Opublikowano

Nawet spoko, ale to bardziej dla graczy którzy długo będą grać bo dla początkującego taka ilosc roślin nie będzie łatwa do zdobycia.­

To racja, zrobiliśmy tak dlatego, ponieważ diaxy nie będą tanie $$$ :)

Opublikowano

To racja, zrobiliśmy tak dlatego, ponieważ diaxy nie będą tanie $$$ :)

Skoro nie beda tanie to wystarczy, że zrobi się 50000 poziomów farmy i 32 tego to będzie kwestia chwili.

­

Opublikowano

Skoro nie beda tanie to wystarczy, że zrobi się 50000 poziomów farmy i 32 tego to będzie kwestia chwili.

­

Może i tak, ale nie zrobi się tyle poziomów, a po za tym lejki będą wyłączone. Także nikt nie będzie siedział tyle na serwie żeby zarobić $$$, a po za tym wątpię, żeby robili farmy, bo więcej wydadzą na zrobienie tego =D Aczkolwiek pomyślimy jak zrobić żeby nie kasiło się tyle kasy =D

 

@admin nie ogarniam dlaczego to tutaj przeniosłeś z zarządzania serwerem :)

 

/ o admina oznaczyłem =D

 

/edit2 - dodamy jeszcze przedmiotów dużo, żeby na 64 raz wypadał :)

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...