Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Skrypt na /pomoc nie działa, a inne komendy działają, dlaczego?


LoveGamePL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem ze skryptem. Jeżeli wpisuję /pomoc to działa normalnie, ale jak już /pomoc 2 to wyświetla się nadal /pomoc.

 

command /pomoc [<text>]:

    trigger:
        send "&6&m--------------&6= &7Pomoc  Strona 1&6/&72 &6=&6&m--------------------"
        send "&6/pomoc &7Zawiera podstawowe komendy gracza"
        send "&6/itemshop &7Informacje na temat mi.n. ran specjalnych"
        send "&6/changepassword <stare haslo> <nowe haslo> &7Zmienia haslo do konta"
        send "&6/strzaly &7Informacje na temat nowych strzal"
        send "&6/money &7Sprawdza stan twojego konta"
        send "&6/sethome &7 Tworzy dom do ktorego mozna sie teleportowac dzieki &6/home"
        send "&6/delhome &6Usuwa twoj dom"
        send "&6/ignore <gracz> &7Ignoruje wybranego gracza"
        send "&6/kit &7Pokazuje liste dostepnych kit'ow. Aby wziac kit wpisz &6/kit <nazwa>"
        send "&6/msg <gracz> <tekst> &7Wysyla prywatna wiadomosc do wybranego gracza"
        send ""
        send "&7Wpisz &6/pomoc 2 &7aby przejsc na nastepna strone"
command "/pomoc [<text>]":
    trigger:
           if arg 1 is "2":
        send "&6&m--------------&6= &7Pomoc  Strona 2&6/&72 &6=&6&m--------------------"
        send "&6/money pay <gracz> <ilosc> &7Przesyla wybranemu graczowi ustalona ilosc pieniedzy"
        send "&6/spawn &7Teleportuje na spawn serwera"
        send "&6/tpa <gracz> &7Wysyla prosbe o teleportacje do wybranego gracza"
        send "&6/tpaccept /tpdeny &7Akceptuje/odrzuca prosbe o teleportacje"
        send "&6/warp &7Pokazuje liste warp'ow. Uzyj &6/warp <nazwa> &7aby sie teleportowac"
        send "&6/gildia &7Komendy gildii"
        send "&6/jobs &7Komendy pracy"
        send "&6/drop &7Pokazuje informacje na temat dropu ze stone"

        send "&6/plotme &7Komendy dzialkowe(aby uzywac komend musisz byc na mapie dzialkowej)"

Opublikowano

Musisz dac

if arg is not set:

I wtedy to co ma wyskakiwac na /pomoc

I usun dwa razy tworzenie nowej komendy

Bo masz dane

Command /pomoc [text]:
Trigger:
2 razy

Pomocne? Daj +. To tylko chwila

Moje Skrypty

Opublikowano

Musisz dac

if arg is not set:

I wtedy to co ma wyskakiwac na /pomoc

I usun dwa razy tworzenie nowej komendy

Bo masz dane

Command /pomoc [text]:
Trigger:
2 razy

 

A mógłbyś mi napisać poprawioną wersję tego co ja napisałem? Nie znam się za bardzo na skryptach, więc bardzo proszę.

Opublikowano

command /pomoc []:

[Tab]trigger:

[Tab][tab]if arg 1 is not set:

[Tab][tab][tab]send "cos tam"

[Tab][tab]if arg 1 is "2":

[Tab][tab][tab]send "druga strona"

 

Masz, napisalem na moim lagujacym tablecie ;-;

Tam gdzie masz [tab] musisz wytabowac. Usun tez ta druga komende

Ps. W tym [ ] musisz dac "< text >" bez spacji i tych kresek :v

2078d3efe0497b2dmed.png


 


> Serwer ROLE-PLAY <


 


Już niedługo zapowiedź!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...