Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] HighBlock


MagisterMagi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano



info.png

2 Edycja start 16-01-2016 o godzinie 15:00 (sobota)

Darmowy Vip na zawsze!

IP SERWERA:  s52616.enmc.pl
SLOTY:  100
TYP:  SkyBlock + Misje!
PVP:  TAK
PREMIUM:  NIE
NETHER:  TAK
POTWORY:  TAK
ZWIERZETA:  TAK
WHITE LIST:   NIE

Darmowy Vip na zawsze!
screen.png

 

Zagadkowa Skrzynia:

post-1387566-0-34424600-1452012443_thumb.png

Te kartki papieru to:

Ranga SuperVip na 7 dni.

Bilet do netheru.

Parkoury:

post-1387566-0-89265000-1452194053_thumb.png

Sklep.

post-1387566-0-69415300-1452012270_thumb.png

Kasyno.

post-1387566-0-00162300-1452012281_thumb.png

Craftingi.

post-1387566-0-06347400-1452012348_thumb.png

Nether

Nether dostępny w godzinach 16-20.

Pokazuje ile czasu zostało nam w netherze komenda /nether

post-1387566-0-98545300-1452012351_thumb.png

Misje.

post-1387566-0-15794300-1452012355_thumb.png

post-1387566-0-92824800-1452012357_thumb.png

Administracja.

post-1387566-0-86354300-1452012363_thumb.png

Budowla gdzie znajdują sie questerzy.

post-1387566-0-36349000-1452012361_thumb.png

MiniGra OneShotOneDeath

 post-1387566-0-05093100-1452273689_thumb.png

post-1387566-0-67311700-1452275037_thumb.png

 

Na arenie teleportują się gracze i otrzymują łuk nieskończoność 25 i 1 strzałe. I do tego effekty takie jak: Wyższy skok 2 i Speed 2. Ogółem gracze biegają po arenie i strzelają do siebie z łuku. Gdy jeden gracz trafi drugieto to ten drugi natychmiastowo ginie i pierwszy otrzymuje 1 monete za zabicie 2 gracza

 

Spolszczone komendy wyspy.

post-1387566-0-45768600-1452012371_thumb.png

Wyspa startowa:

post-1387566-0-56329200-1452012374_thumb.png

post-1387566-0-26318800-1452012377_thumb.png

Aukcje:

post-1387566-0-51777600-1452012379_thumb.png

Komendy:

/wystaw <cena1> <cena2>- Wystawia na aukcje przedmiot trzymany w ręce, bierze pod uwagę ilość

Cena1 to od ilu ma zaczynać się licytacja a cena2 to za ile ma być /kupteraz

   /podbij <cena> - Podbija wystawiony przedmiot o x, jeżeli argument nie nie jest podany podbija o 1

/kupteraz - Kupuje odrazu przedmiot za cenę ustaloną przez gracza

 




admin.png
Zaduszny, Margaretka
pluginy.png
Pluginy są dobrze skonfigurowane i zoptymalizowane więc nie będzie lagów. Nie jest to gotowiec pobrany z internetu.
strona.png

https://www.facebook.com/highblock'>http://dreamskill.eu/forumdisplay.php?fid=143https://www.facebook.com/highblock
https://www.facebook.com/highblock


opis.png
Witam, dziś chciałbym was zaprezentować serwer SkyBlock od graczy dla graczy. Serwer posiada autorskie pluginy nie jest to jakiś gotowiec. Serwer jest dosyć rozwinięty. Pluginy są w 95% spolszczone.  Serwer posiada przyjemnie dla oka menu z komendami dla rangi Vip i SuperVip.

Na serwerze znajdziecie:
- Misje 20 fabularnych oraz 40 pobocznych.
- Nowe craftingi.

- MiniGra OneShotOneDeath ( Coś by urozmaicić i zachęcić graczy do pvp )
- Menu pod kompasem.
- Drop z kamienia, bruku oraz netherracka.
- Zmiana spawneru za kasę.
- Nowy schemat wysp.
- Dobrze rozwinięty sklep.
- Kasyno w którym można wygrać bruk.
- Arena PvP.

- Ukryte skrzynie na spawnie.

- Skrzynie cs:go.

- Spolszczone komendy wyspy.

- Darmowy Vip.
- Drop zagadkowych skrzynek z których możemy wylosować range SuperVip i inne przedmioty.
- Nether w godzinach 16-20. Aby wejść do netheru potrzebujemy bilet który możemy wydropić z bruku oraz z kamienia. Możemy tam przebywać tylko 30 minut na jednym bilecie.

 

 

 


 

Opublikowano

wersja 1.7 ? bo nie napisałeś. Ogółem prezka słaba jednak jeśli chodzi o serwer to wygląda spoko, wszystko fajnie za wyjątkiem areny pvp z której jeśli dobrze widzę można kogoś wyknockować za mapę + dużo budynków na małym obszarze - słabo z miejscem żeby się klepać. Mam nadzieję, że ceny oraz nagrody z misji itp są dobrze zbalansowane, jeśli tak to na pewno pogram ;_)

Jeśli chcesz abym odpisał w temacie, oznacz mnie @Manna;3


 


 


 ;-)

Opublikowano

Na poczatku grudnia zrobiles zapowiedz ze server skyblock startuje 23 grudnia, teraz 16tego stycznia drugia edycja? Nie warto wejsc na serwer jesli tak szybko edycje mijaja ;)

Odpisujesz na moj post? Dodaj @Aintence jesli chcesz abym go zobaczyl.


4F6xoLt.jpg

Opublikowano

Na tym serwerze podobają mi się jedynie nether oraz misje a reszta to już taki standard, ale powodzenia. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...