Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GTA V - Gra co chwilę laguje i zaraz działa normalnie. Lenovo G510


Makller

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po paru minutach grania GTA V zaczyna zacinać się.Potem działa normalnie lecz po paru chwilach znów zaczynają się lagi.

Wiecie jak to naprawić?

Laptop: Lenovo G510

Sterowniki najnowsze

 

Procesor: Intel® Core™ i7 4gen 4700MQ 2,4 - 3,4 GHz

Zainstalowana pamięć RAM : 4 GB

Pojemność dysku: 1000 GB

Grafika: AMD® Radeon R7 M235 + Intel HD Graphics 4600

Jeżeli będziecie chcieli jeszcze czegoś wiedzieć to piszcie

Opublikowano

To głównie wina laptopa, który do tych najlepszych nie należy. Zaktualizuj sterowniki, upewnij się, że gra uruchamiana jest na karcie AMD, pobaw się ustawieniami V-Sync. Jak wygląda zużycie dysku podczas grania? ;)

Opublikowano

mozesz sprobowac zainstalowac mod dla slabszych kompow  :) mi cos tam pomogl chociaz u mnie to tylko karta graficzna przeszkadza zeby na full dzialalo wszystko . Jednak znajomy kupil tego laptopa te same parametry i widzialem na wlasne oczy ze GTA V nie dawala rady 

Opublikowano

­

@Makller To zdecydowanie tego wina. Jeśli się na tym znasz, to spróbuj przeczyścić laptop i zmienić pastę termoprzewodzącą. Przed włączeniem gry wyłącz zbędne procesy oraz zdefragmentuj dysk i zaktualizuj sterowniki ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...