Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem ze skryptem na LuckyBlocki - gąbka nie daje dropu.


MagisterMagi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

on break of sponge:
        set block to air
        set {lucky.%player%} to a random integer between 1 and 51
        if {lucky.%player%} is 1:
            drop 1 diamond            
            stop
        if {lucky.%player%} is 2:
            drop 3 393
            stop

 

 

Wie ktos czemu jak klade normalna gabke to mi nie daje dropu?? Naprawi mi to ktos?

Opublikowano

bo nie umiesz pisać skryptów i kompletnie się na tym nie znasz :D

 

ustawia {lucky.%player%} od 1 do 51 lepiej tą zmienną zmień na {_zmienna}, nie będzie jej zapisywać do variablesów i tym nie będzie prowokował lagów :)

 

wracając do skryptu

masz drop tylko gdy wylosuje tą zmienną 1 i 2 jak wylosuje od 3 do 51 to nic nie wydropi. Proste

Jeżeli pomogłem, daj + Ciebie nic nie kosztuje Mi znaczy wiele.

 

 

 

 

 

 

 

Zachęcam do podsyłania pomysłów na film jako poradniki na YouTube

 

Opublikowano

Proszę xD

on break sponge:
	set {_numerek} to random integer between 1 and 2
	if {_numerek} is 1:
		drop 1 diamond
	if {_numerek} is 2:
		drop 3 393
	delete {_numerek}
Opublikowano

To co nie umisz sobie już sam poprawić?

 

@Edit Za każdym bólem dupy będziesz szedł na forum??? Ja, Knugi powiedzieliśmy Ci jak to zrobić, a ty se nie możesz skryptu przerobić???

 

PS Jeśli chcesz mi dać warna to pozdrawiam cię śmieciu serdecznym środkowym palcem i życzę Ci żeby twój pseudo serwer upadł szybciej niż powstał :)

Opublikowano

Wiesz co??? Ja przynajmniej umie pisać skrypty i serwery też umie ogarnięte robić... Teraz pracuje nad serwerem survival z Knugim wieć jak coś Ci nie pasuje to zapraszam na PW i sobie tam porozmawiamy!

Opublikowano

On podal ci jak to zrobic. Ty musisz to odpowiednio zmodyfikowac. Musisz sie uczuć. Piszesz ze zakladasz serwer to każdy skrypt jakci chesz zrobic to piszesz na forum? Rozumiem jak nie wiesz ja coś zrobić ale chyba nie myslisz ze my ci napiszemu wszystko od a do z. Ty jedynie sie ograniczysz do kopiuj wklej.

Pomocne? Daj +. To tylko chwila

Moje Skrypty

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...