Skocz do zawartości

Czy kupując używane GTA V na PS3 będę mógł grać online?

Polecane posty

Czy jeśli kupię GTA 5 na PS3 używane, będę mógł grać na GTA Online?

Pani Kasia

A jeśli właściciel miał na nim jakieś postacie czy coś, mogę je usunąć?

I czy będę potrzebował jakiegoś kodu by aktywować GTA Online czy coś? Konto na Social Club stworzyć swoje będę mógł czy będę musiał grać na tym co już jest?

Pani Kasia

@KBraszka47 Możesz usuwać postacie. By grać w Online będziesz potrzebował konta RGSC poprzedniego właściciela, to właśnie na nim aktywowana jest gra.  Powinieneś mieć konto RGSC, bo zawsze są profity, ale z tego co napisał @miszkurkam wynika, że nie jest konieczne do gry. Żadnego kodu nie trzeba ;)

@QuarK A co to jest to RGSC, że sam nie będę mógł posiadać takiego konta czy jak? I czy lepiej kupić używaną GTA 5, czy jednak GTA 5 nową? Bo najbardziej zależało by mi na grze Online, bo to z niej największa frajda. :)

Pani Kasia

@QuarK Ale na PS3 kupuje się płytkę - nie klucz jak na PC. Płytka to tak jak by uniwersalny, nowy CD-KEY do GTA 5 na PS3 - działa na każdym PS3, z każdym kontem PSN.

@KBraszka47 Kup używane - TYLKO NIE WERSJĘ CYFROWĄ A PŁYTKĘ! Niczym nie będzie się różniła używka od nówki.

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

@miszkurkam @QuarK Czyli że używkę jak kupię to będę mógł grać na Online na swoim profilu Social Club? I w takim razie gdzie najlepiej i najtaniej kupić GTA 5 używaną ?

@miszkurkam @QuarK Czyli że używkę jak kupię to będę mógł grać na Online na swoim profilu Social Club? I w takim razie gdzie najlepiej i najtaniej kupić GTA 5 używaną ?

Tylko, że na PS3 nie grasz przez profil RGSC a przez PSN - RGSC jest tylko do statystyk i do aplikacji mobilnej (nie jest obowiązkowe łączenie się z nim - taki "o" dodatek do gry). 

Najtaniej wyjdzie ci na Allegro lub OLX używki. Wszystko sprowadza się do znalezienia najtańszej oferty.

Moje Konsole:

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

Pani Kasia

@miszkurkam Ale jeśli chciałbym dołączyć do ekipy itp, będę potrzebował konta Social Club i czy da radę go zrobić na PS3, czy na komputerze będę musiał się zajerejstrować?

@miszkurkam Ale jeśli chciałbym dołączyć do ekipy itp, będę potrzebował konta Social Club i czy da radę go zrobić na PS3, czy na komputerze będę musiał się zajerejstrować?

Właśnie - jedyną rzeczą do jakiej jest potrzebny RGSC to ekipa. Najlepiej jest stworzyć konto na PC, dołączyć do ekipy i potem w GTA Online na PS3 po prostu zalogować się na dane do konta (e-mail i hasło).

Moje Konsole:

XBOX ONE S

Mój komputer:

Jeśli kupisz używaną płytkę to możesz grać od razu, ponieważ na funkcje online nie jest potrzebny żaden serial/klucz.

Po prostu wkładasz płytkę i grasz :)

konta na social club nie potrzebujesz, lecz warto je mieć i połączyć ze swoim PSN bo dostajesz tam jakiś +% RP i $ za granie z ludzmi w ekipie, oraz darmowy samochód sportowy ~ Elegy RH8

harley.png

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...