Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Spadek FPS


Major727

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wczoraj normalnie mialem po 70 fps 

Dzis mi sie tak tnie po 40 fps mam ...

(GRAM NA LAPTOPIE NIGDY GO w sdroku nie czyscilem bo niemoge go otworzyc)

Opublikowano

Co do czyszczenia to zawsze możesz oddać do serwisu, oni to zrobią, za opłatą oczywiście :/

 

Coś się zmieniło od wczoraj? Instalowałeś/aktualizowałeś coś albo co?

tumblr_mriym1VJau1rpem9no1_400.gif

Opublikowano

Co do czyszczenia to zawsze możesz oddać do serwisu, oni to zrobią, za opłatą oczywiście :/

 

Coś się zmieniło od wczoraj? Instalowałeś/aktualizowałeś coś 

hmmmmmmmmmmm chyba nie instalowalem nic

A ile taka usluga kosztuje ? xD DROGO ?

Opublikowano

Nie otwierasz bo jest na gwarancji zgadza się? Jeśli tak to możesz oddać tylko do autoryzowanego serwisu. Czyli drogo.

Co do fps to nie spadają z dnia na dzień, musi być jakaś przyczyna.

Ogranicz fps do 60 (mniej się nie da) może zwyczajnie skaczą.

tumblr_mriym1VJau1rpem9no1_400.gif

Opublikowano

Nie otwierasz bo jest na gwarancji zgadza się? Jeśli tak to możesz oddać tylko do autoryzowanego serwisu. Czyli drogo.

Co do fps to nie spadają z dnia na dzień, musi być jakaś przyczyna.

Ogranicz fps do 60 (mniej się nie da) może zwyczajnie skaczą.

co do 3 pkt jak ogrniczyc do 60 fps ? komenda ? czy jak ?

co do 1 pkt . Nwm czy jest n gwarancji on ma juz z 3/4 lata  . Sam go probowalwem otworzyc ale nwm jak i tata tez :(

Opublikowano

Nie otwierasz bo jest na gwarancji zgadza się? Jeśli tak to możesz oddać tylko do autoryzowanego serwisu. Czyli drogo.

Co do fps to nie spadają z dnia na dzień, musi być jakaś przyczyna.

Ogranicz fps do 60 (mniej się nie da) może zwyczajnie skaczą.

Po co ma ograniczać FPS? Jaki w tym sens?

 

Sprawdź temperatury podczas gry, bo jeżeli są wysokie, to musisz wyczyścić laptopa. Zanieś do serwisu, bądź tam, gdzie go kupiłeś. Jeżeli jest na gwarancji, to powinni to zrobić za darmo.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...