Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Powrót do gry - którą część wybrać?


masterly

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Jeżeli nie lubisz wojny z dalekiej przyszłości (ADW,BO III,Ghosts) polecam Ci bardzo BO II.Jedna z lepszych części jakich grałem.

MW3 jest też warte uwagi,tylko trochę ciężko z Polskimi graczami.

Opublikowano

Także polecam na tą chwile BO2.

Fejm na BO3 już się powoli kończy.

Dlaczego BO2 ? Międz innymi dla tego, że gra w niego dużo ilość graczy, oczywiście grafika nie jest zła itp.

Minus jest niestety taki, że ludzie chetują, ale nie powinno być to bardzo dziwne.

Opublikowano

Jestem przed tym samym problemem.. Wracam do Call of duty i mysle nad BO lub BO2... ktora czesc polecacie?

BO2 będzie lepszym wyborem. Jego plusy podałem na górze.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

BO2 jeśli zależy ci na kampanii.

Modern Warfare 2 albo BO2 jeśli Online, wiadomo mw2 to klasyk i w niego najlepiej mi się gra - lecz strasznie dużo hackerów. BO2 bardzo przyjemnie się gra i jest świetny balans pomiędzy klasyką a "przyszłościowej" wojną

harley.png

Opublikowano

Polecam BO2, z*******e multi i to niestety te ostatnie gdzie nie ma tych kombinezonów czy innych chui na kiju.­

Pomogłem? Daj plusika za udzielenie pomocy! :)


01011010 01100001 01101011 01101111 01100011 01101000 01100001 11000101 10000010 01100101 01101101 00100000 01110011 01101001 11000100 10011001 00100000 01110111 00100000 01000100 01101001 01100001 01100010 01101100 01101111 00100000 01001001 01001001 01001001 00100001


-


Xbox One: Praxtor19 - CoD BO III, Diablo III, Forza Horizon 3, Rainbow Six Siege (W te gry gram)


Można zapraszać do znajomych, chętnie zagram :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Zawsze będę twierdził, że Modern Warfare 2 było ich najlepszym wyczynem, gra była wręcz idealna. Oprócz tego myślę, że wtopię się w tłum i także powiem BO2. Równie ciekawie wykonany SP jak i MP, przynajmniej gra posiadała jeszcze jakiś klimat :>

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

cod mw3 według mnie najciekawsza część. sama

zamierzam

wrócić do gry

Dobra część ale dużo cheaterów można spotkać.

12Z3na4w70uNWDDFCGFCG.gif

Opublikowano

Mw2, Black Ops 1. MW3 w sumie tez jest spoko, ale tylko tekno, na oryginale nie ma praktycznie graczy, no i spolecznosc jest taka troche nie taka.

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...