Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mały problem z Klientem metin2.. Help me please


Chers

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Netframetwork masz sciagnie te 3.0 ? moze usun i wgraj jeszcze raz ;)

 

Moze od windowsa ale z tego co wiem to na win xp / 7 ultimate / win 10 dziala normalnie

Opublikowano

Netframetwork masz sciagnie te 3.0 ? moze usun i wgraj jeszcze raz ;)

 

Moze od windowsa ale z tego co wiem to na win xp / 7 ultimate / win 10 dziala normalnie

Mam windowsa 8.1

Net Fremewor 4.5, 4.6.1, 4.2 instalowałem, więc nie wiem czy 3.0 mi pomoże?

 

Uruchom ze zgodnością z 7, z niektórymi rzeczami mogą występować zawarte tutaj problemy z grafiką. Nie jest to żadna nowość. ;)

Zrobiłem to i dalej ten sam problem, kolega mi mówił że problem leży właśnie w grafice, sterownikach. Ale instalował mi parę i mój komputer ich nie akceptuje. Mam nowego notebooka. Jakieś inne opcję?

Netframetwork masz sciagnie te 3.0 ? moze usun i wgraj jeszcze raz ;)

 

Moze od windowsa ale z tego co wiem to na win xp / 7 ultimate / win 10 dziala normalnie

Ten netfremework 3.0 będzie lepszy niż 4.5, 4.6.1??

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...