Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz moderatora? Zajrzyj tutaj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|

|
|
|
|
|

AUkt7hB.png

 

 

 

g0BIhou.png

 

Jestem dziewiętnastoletnim chłopakiem pochodzącym z dolnego śląska. Na co dzień pracuję.. Jestem miłą, sympatyczną, obowiązkową, odpowiedzialną, zaradną, zorganizowaną, poważną i konsekwentną osobą.
Nie mogę powiedzieć o sobie, że jestem nadzwyczaj wygadany, gdyż mówię tylko to, co ma jakiś sens lub gdy jest taka potrzeba.
Uważam, się za osobę kreatywną - mam tu na myśli tekst pisany. Lubię pisać, sprawia mi to przyjemność i uważam, że wychodzi mi to całkiem dobrze - stąd moje zainteresowanie forami internetowymi.
Interesuję się sportem aktywnie oraz w miarę możliwości staram się poszerzać swoją wiedzę na temat for internetowych i informatyki w jako ogólnej dziedzinie.

 

 

 

M7K7DEH.png

 

Chciałbym zostać moderatorem, ze względu na to , że lubię porządek. Nienawidzę chamstwa, wyzwisk, przekleństw i rzeczy temu podobnych - chciałbym z tym walczyć.
Z racji, że lubię pisać napisanie regulaminu czy opisanie jakiegoś działania czy dużego konkursu nie stanowi dla mnie większego problemu.
Jestem osobą obowiązkową, więc powierzenie mi jakiegokolwiek zadania nie będzie błędem. Do każdej pracy staram się podejść poważnie i odpowiednio się przygotować.
Również znam takie coś jak "bezinteresowna pomoc" dlatego też jestem w stanie poszperać i wyciągnąć informacje na prośbę użytkownika.
Przy opisaniu jakiegoś wydarzenia czy regulaminu również mogę zaoferować drobną, schludną oprawę graficzną.
Opanowałem również w bardzo dużym stopniu ortografię i interpunkcję co można zauważyć w tym temacie.
Posiadam również spore doświadczenie.

 

 

 

C0PqbNp.png

 

Od administracji oczekuję poważnego podejścia do sprawy, łatwego kontaktu i w miarę możliwości nie ingerowania w moje działania, chyba że będą niezgodne ze strukturą serwera bądź regulaminem.

 

 

 

5FjNLtx.png

 

Czas jaki dziennie mogę poświęcić na obowiązki związane z opieką forum to około 3/5h. Mam tu na myśli aktywne spędzanie czasu na forum.
Mogą zdarzyć się sytuacje losowe, że nie będzie mnie na przykład cały dzień, ale tutaj już mam nadzieję, że administracja da mi tą elastyczność i wyrozumiałość.
Wszystkie dłuższe nieobecności na pewno będą zgłoszone wcześniej wraz z powodem.
Nie zniknę bez słowa.

 

 

 

2wk3Fpz.png

 

Wstępnie proszę o kontakt tutaj na forum.
Jeżeli się dogadamy to nie stanowi dla mnie problemu użycie jakichkolwiek innych komunikatorów.

_________________________________________________________________________________

Mam nadzieję, że znajdzie się osoba, która zainteresuje się współpracą z moją skromną osobą.
Pozdrawiam :)

z3qek1ki4c8v.png

Opublikowano

to chyba już u kogoś widziałam xD 

AUkt7hB.png

Co do podania/oferty byłeś już gdzieś moderatorem ? Czy jeśli ktoś Cie wybierze byłbyś po raz pierwszy. Ładnie napisane i estetycznie ( według mnie ), Myślę że można polecić

kot-i-pilnik-do-paznokci.gif


 


1844414647937941229037.png

Opublikowano

to chyba już u kogoś widziałam xD

AUkt7hB.png

Co do podania/oferty byłeś już gdzieś moderatorem ? Czy jeśli ktoś Cie wybierze byłbyś po raz pierwszy. Ładnie napisane i estetycznie ( według mnie ), Myślę że można polecić

Oczywiście, że widziałaś właśnie u mnie :)

Byłem między innymi na forach Arigina i Algade ale to dawne dzieje. Ostatnio miałem okazję moderować forum serwera Lesthia.eu lecz sprawy z serwerem potoczyły się tak, że zrezygnowałem. :)

z3qek1ki4c8v.png

Opublikowano

Polecam.

Bardzo dobry moderator, współpracowałem i dobrze się sprawował.

Zero zastrzeżeń od użytkowników.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...