Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] VPS hosteam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM mam maszynę wykupiona na hosteam i nie mogę się z nią połączyć przez putty tylko mam konsole w przeglądarce i nawetislaowalem ssh ale nie mam dostępu może ktoś z was mi pomorze bo ja jestem w tym zielony już :/

Opublikowano

Witaj! Dane powinny dojść Ci na email.

 

# Serwer musi być włączony.

# Musisz podać prawidłowe dane do logowania.

# IP musi być twojej maszyny

 

0krkhm.jpg

 

 

Na obrazu wskazałem Ci gdzie znajduję się adres IP twojej maszyny oraz gdzie możesz uzyskać nowe hasło.

76561197995979834.png

 

• Przyjdę, pomogę, naprawię bądź zostanę Technikiem ts3 - KLIK

Opublikowano

Witaj! Dane powinny dojść Ci na email.

 

# Serwer musi być włączony.

# Musisz podać prawidłowe dane do logowania.

# IP musi być twojej maszyny

 

0krkhm.jpg

 

 

Na obrazu wskazałem Ci gdzie znajduję się adres IP twojej maszyny oraz gdzie możesz uzyskać nowe hasło.

Tak wiem o tym ale chodzi mi o to ze nie moge wejsc na putty tak jak by serwer byl off :/

Opublikowano

Tak wiem o tym ale chodzi mi o to ze nie moge wejsc na putty tak jak by serwer byl off :/

 

Zrób reinstalla os'a jak nie pisz do supportu

Opublikowano

Re-install nic nie dziala caly czas to samo jednak bede musiał napisać to hosteamu

Opublikowano

OKEJ, support odpowiedział miałem zablokowane wszystkie porty na maszynie.

Temat do zamknięcia! 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...