Skocz do zawartości

Błędy w Dead Island - Jak je naprawić?

Polecane posty

Przeglądając inne fora napotkałem się z dużą liczbą osób skarżących się na błędy w grze Dead Island. Jako że na feedback od Techlandu trzeba "trochę" poczekać podam tu rozwiązanie dwóch, z którymi spotkałem się najczęściej.

1. Niedziałający sprint

Rozwiązanie tego problemu jest banalnie proste, aczkolwiek nieco dziwne. Należy bowiem ZAWSZE po uruchomieniu gry zmienić ustawienia synchronizacji pionowej (w dziale "Grafika" o.O) i proszę, postać nauczyła się biegać  :D

2. Klawiatura nie reaguje

Tutaj też każdy powinien poradzić sobie z rozwiązaniem tego problemu. Jeśli w grze możesz za pomocą klawiatury otworzyć tylko nakładkę Steam, po prostu naciśnij klawisz ` (obok 1 na górnym numbarze)  i gotowe!

76561198149824782.png

Pani Kasia

To powiedz mi jak naprawić czarny ekran gdy odpalam gre, nie ma obrazu tylko dźwięk leci. Spójność plików sprawdziłem i ok

Edytowano przez Adam11022

#JebacSygnatury

To powiedz mi jak naprawić czarny ekran gdy odpalam gre, nie ma obrazu tylko dźwięk leci. Spójność plików sprawdziłem i ok

Jeśli gra jest zarejestrowana na Steam spróbuj w opcjach uruchamiania wpisać "-safemode" (bez cudzysłowia). Jeśli nie, niestety nie mogę Ci pomóc.

76561198149824782.png

Pani Kasia

Ta jest kupiona na steamie i wszystko próbowałem -safemode otwieranie w oknie itp ... nic nie działa 

#JebacSygnatury

Ta jest kupiona na steamie i wszystko próbowałem -safemode otwieranie w oknie itp ... nic nie działa 

może poprostu naciśnij esc?

niektórym zadziałało :D

­

76561198149824782.png

Pani Kasia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...