Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gdzie kupię PSC, przy kupnie M249 jest 8 slot ?


SnowTiger™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Jak działa PSC, gdzie kupię i w jakich cenach?

2. Czy przy zakupie M249 Retail dostanę 8 slot?

@UniversalDG

Ad.1. PaySafeCard jest to prosty system oparty na płatności prepaid. W przypadku zakupu w sklepie stacjonarnym otrzymasz paragon z kodem, o wartości 20, 30, 50, 100 lub 300 zł. Będziesz mógł dokonać bezpośrednio płatności poprzez system na danej stronie, bądź doładować swoje konto w serwsie PSC i z niego dokonywać tych płatności. Istnieje też możliwość zakupu w sklepie internetowych z tym, że tutaj wymagane jest już konto bankowe.

 

Ad.2. Muszę sprawdzić. :v

Opublikowano

@UniversalDG

Ad.1. PaySafeCard jest to prosty system oparty na płatności prepaid. W przypadku zakupu w sklepie stacjonarnym otrzymasz paragon z kodem, o wartości 20, 30, 50, 100 lub 300 zł. Będziesz mógł dokonać bezpośrednio płatności poprzez system na danej stronie, bądź doładować swoje konto w serwsie PSC i z niego dokonywać tych płatności. Istnieje też możliwość zakupu w sklepie internetowych z tym, że tutaj wymagane jest już konto bankowe.

 

Ad.2. Muszę sprawdzić. :v

 

@1373230489-U611928.pngKasma

Dzięki  ;)

Jeszcze jedno może głupie pytanie  :D Jak zapytać w sklepie o PSC bo nie chce wyjść na idiotę xD

982831457370434390167.jpeg

Opublikowano

Co do 2 pytania z m249

-Nexon nie sprzedaje retaili tylko permy.

-Nie mogę znaleźć tego na stronie, więc nie wiem gdzie chcesz go kupić

-Retaile nie wymagają 8th slotu, ale jak kupujesz perma to dostajesz go na 30 dni (w sumie to zależy też od paczki) i trzeba dokupywać co miesiąc ...

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...