Skocz do zawartości

Czy Gameguard wysyła logi?

Polecane posty

Pani Kasia

Pani Kasia

jest limit na łowienie ryb nawet jeżeli sam byś chyba łowił ponad 4h z automatu masz bana

to mit, stawiałem 6 kont obok siebie na całą noc i łowił elegancko :D

jak był ban to na 1 konto bo np. jak gm sie do mnie teleportował to wykrywacz gm resztę kickał zdarzały się dni że po 3 dniach dopiero ban

wszystko zależy gdzie bocisz ;]

Edytowano przez szwinguś

:makka: DajGrzdyla - s.56 Diumar  <3  <3

808911489533930136490.jpeg

A to czy wysyła czy nie jest mało istotne. Wysyłanie logów da się zablokować, a mimo to bana dostaje się tak samo. Nie wiem czy komuś przyda się takowa informacja. :) Team metina od dawna ma inne sposoby na wyłapywanie bocących graczy, niekoniecznie poprzez logi wysyłane z clienta gry.

Pani Kasia

Tylko jezelo lowisz .Lub gm cie gdzies przylapie. Ii z tym lowieniem leci po logach.Powiem na moim przykładzie. Łowiłem od 18 do 3. Na bocie.Zalogowalem sie na drugi dzien o godzinie 16 i za 2 minuty polecial juz ban.Wiec Gm to sprawdza ile kto lowi czasu.Dlatego te bany nie leca tak szybko.

/niereg. sygna

Czyli tak czy siak, prędzej czy później dostanie się banana na konto?

Taa, kiedyś bociłem nawet parę miesięcy na jednym koncie, jak już je zbanowali, to każde kolejne było banowane w ciągu tygodnia/dwóch. :D #łowienie_w_skałach na fb od erpela. xD

@Zarax stary ty mowisz o 2011 roku.Juz dawno fb te nie dziala.A erpel nie chce zaktualizowac.Wedlug mnie byl to najlepszy fishbot.Mi tylko zbanowali konta po emailu

/niereg. sygna

@Zarax stary ty mowisz o 2011 roku.Juz dawno fb te nie dziala.A erpel nie chce zaktualizowac.Wedlug mnie byl to najlepszy fishbot.Mi tylko zbanowali konta po emailu

No wiem, że nie działa przecież. ;) Od tamtego czasu dużo się zmieniło.

Pani Kasia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...