Skocz do zawartości

Co oznaczają te błędy w mojej konsoli serwerowej?

Polecane posty

Witam, wie ktoś oco chodzi z tymi błędami nie ma zadnych pluginów.

17:02:56 [SEVERE] Exception in thread "Thread-6"
17:02:56 [SEVERE] org.bukkit.craftbukkit.libs.com.google.gson.JsonSyntaxException: java.lang.IllegalStateException: Expected BEGIN_OBJECT but was STRING at line 1 column 7
17:02:56 [SEVERE] at org.bukkit.craftbukkit.libs.com.google.gson.internal.bind.ReflectiveTypeAdapterFactory$Adapter.read(ReflectiveTypeAdapterFactory.java:180)
17:02:56 [SEVERE] at org.bukkit.craftbukkit.libs.com.google.gson.Gson.fromJson(Gson.java:755)
17:02:56 [SEVERE] at org.bukkit.craftbukkit.libs.com.google.gson.Gson.fromJson(Gson.java:694)
17:02:56 [SEVERE] at org.bukkit.craftbukkit.v1_5_R3.updater.BukkitDLUpdaterService.fetchArtifact(BukkitDLUpdaterService.java:51)
17:02:56 [SEVERE] at org.bukkit.craftbukkit.v1_5_R3.updater.BukkitDLUpdaterService.getArtifact(BukkitDLUpdaterService.java:28)
17:02:56 [SEVERE] at org.bukkit.craftbukkit.v1_5_R3.updater.AutoUpdater$1.run(AutoUpdater.java:77)
17:02:56 [SEVERE] Caused by: java.lang.IllegalStateException: Expected BEGIN_OBJECT but was STRING at line 1 column 7
17:02:56 [SEVERE] at org.bukkit.craftbukkit.libs.com.google.gson.stream.JsonReader.expect(JsonReader.java:339)
17:02:56 [SEVERE] at org.bukkit.craftbukkit.libs.com.google.gson.stream.JsonReader.beginObject(JsonReader.java:322)
17:02:56 [SEVERE] at org.bukkit.craftbukkit.libs.com.google.gson.internal.bind.ReflectiveTypeAdapterFactory$Adapter.read(ReflectiveTypeAdapterFactory.java:168)

Prawdziwą odwagą nie jest wiedzieć jak odebrać życie, a kiedy je darować. ~ Mithrandir

Pani Kasia

17:02:56 [SEVERE] org.bukkit.craftbukkit.libs.com.google.gson.JsonSyntaxException: java.lang.IllegalStateException: Expected BEGIN_OBJECT but was STRING at line 1 column 7

gdzieś popełniłeś błąd w jakimś pluginie lub w konfiguracji silnika " BEGIN_OBJECT but was STRING at line 1 column 7"

95 punktów karnych mam i zakaz pisania chu**** wie go na ile.

@gornie12

gdzieś popełniłeś błąd w jakimś pluginie lub w konfiguracji silnika " BEGIN_OBJECT but was STRING at line 1 column 7"

Nie mam zadnych pluginów silnik jest wgrany na czysto.

Temat do zamknięcia, wyłączyłem autoupdate w bukkit.yml

Prawdziwą odwagą nie jest wiedzieć jak odebrać życie, a kiedy je darować. ~ Mithrandir

Pani Kasia

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...