Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie dotyczące mikrofonu ze słuchawek.


Kapej138

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. mam pytanie.

Ostatnio w moim słuchawkach wtyczka pod słuchawki się rozwaliło (muszę dolotuwać, nie mam obecnie czasu na to) lecz działa mi cały czas mikrofon (druga wtyczka). Czy można jakoś tak zrobić, że można podłączyć mikrofon i puszczać dźwięk z głośników laptopa? bo mój mikrofon w laptopie ma słabą jakość.

76561198091611487.png

Odpisujesz na moje posty? Używaj @Kapej138 Lub zacytuj mój post ;p

 

Nokia 6020 -> Sony Ericsson W205 -> Samsung GT-S5230G -> HTC Hero -> LG KP500 -> HTC Hero -> Samsung GT-S5230G + HTC Hero + GoClever Terra 90 -> Huawei Y5(Y550i) + GoClever Terra 90

Opublikowano

@AdriaN1392

chodziło mi o to, że mam słuchawki z dwoma wtyczkami, to od słuchawek padło, a mikro jest całe.

76561198091611487.png

Odpisujesz na moje posty? Używaj @Kapej138 Lub zacytuj mój post ;p

 

Nokia 6020 -> Sony Ericsson W205 -> Samsung GT-S5230G -> HTC Hero -> LG KP500 -> HTC Hero -> Samsung GT-S5230G + HTC Hero + GoClever Terra 90 -> Huawei Y5(Y550i) + GoClever Terra 90

Opublikowano

Wystarczy podpiąć tylko wtyczkę mikrofonu. Z automatu powinien działać mikrofon słuchawek, a dźwięk będzie z głośników laptopa. Jeśli nie To wystarczy w ustawieniach dźwięku wybrać mikrofon zewnętrzny.

 

 

Rozwiazanie @AdriaN1392 tez powinno działać w przypadku podpięcia obu wtyczek.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...