Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Który z tych pluginów odpowiada za wyświetlanie automatycznych wiadomości na chacie?


Meeeekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chcialas bym sie spytac ktory z tych pluginow odpowiada za wyswietlanie komunikatow na chacie ? I ktory za komende /plugins bo jak ja wpisuje wyswietla sie nie masz uprawnien do fruziek.plugins Prosze o pomoc :D <paczka pobrana z internetu >

 

 

BarAPI

 

Zmień nazwę Przenieś

 

770

ClearLag

Zmień nazwę Przenieś

 

770

dragoTeleport

Zmień nazwę Przenieś

 

770

EffectInv

Zmień nazwę Przenieś

 

770

Essentials

Zmień nazwę Przenieś

 

770

FrameProtect

Zmień nazwę Przenieś

 

770

FunnyGuilds

Zmień nazwę Przenieś

 

770

HolographicDisplays

Zmień nazwę Przenieś

 

770

ItemCases

Zmień nazwę Przenieś

 

770

ItemRenamer

Zmień nazwę Przenieś

 

770

KukisStone

Zmień nazwę Przenieś

 

770

LogIt

Zmień nazwę Przenieś

 

770

MaxBans

Zmień nazwę Przenieś

 

770

MH-API

Zmień nazwę Przenieś

 

770

MH-Drop

Zmień nazwę Przenieś

 

770

Multiverse-Core

 

 

Najs_UNCMD

 

 

NoCheatPlus

 

 

OpenInv

 

 

PermissionsEx

 

 

PlayerHeads

 

 

 

PluginMetrics

 

 

Server_Motd

 

Shopkeepers

 

 

SkQuery

 

 

 

Skript

 

update

 

 

Updater

VanishNoPacket

WildSkriptWorldBorder

 

 

WorldEdit

 

WorldGuard

Opublikowano

Szczerze...  żaden


ale w sumie jeżeli ogarniasz skript to w nim możesz zrobić to ja dam ci przykładowy config.


Ale przed tym wejdź w folder skript.


Tam masz takie foldery:


- scripts


- backups


- variables.csv


- config.sk


i tak dalej...


Wejdź w scripts


i stwórz  folder np: auto.sk


 


i wklej/przepisz to do niego!


[ten scripts jest z mojego serwera]


 


 

 

 

options:

    msg1:&8» &7Wszystkie komendy pod &c/pomoc

    msg2:&8» &7Informacje o dropie pod &c/drop

    msg3:&8» &7Widzisz cheatera ? pisz na &c/helpop

    msg4:&8» &7Daj nam diaxa na mcliscie 

    msg5:&8» &7Wbij Na Naszego item shop'a

    msg6:&8» &7Zobacz nowosci od tej edycji /nowosc

    czas: 15

every {@czas} real seconds:

    {auto.spam} is not set:

        set {auto.spam} to 1

        stop

    {auto.spam} is 1:

        broadcast "{@msg1}"

        set {auto.spam} to 2

        stop

    {auto.spam} is 2:

        broadcast "{@msg2}"

        set {auto.spam} to 3

        stop

    {auto.spam} is 3:

        broadcast "{@msg3}"

        set {auto.spam} to 4

        stop

    {auto.spam} is 4:

        broadcast "{@msg4}"

        set {auto.spam} to 5

        stop

    {auto.spam} is 5:

        broadcast "{@msg5}"

        set {auto.spam} to 1

        stop

    {auto.spam} is 6:

        broadcast "{@msg6}"

        set {auto.spam} to 2

        stop

 

 

 

 

Mam nadzieje że pomogłem :D

 

2.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...