Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ravia.eu czy warto zacząć gre? Opinie


Teodor`

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Co sądzicie na temat rozpoczęcia gry na Ravia eu? Grałem tam trochę kiedyś ogólnie serwer ok ale czy z perspektywy czasu można zacząć teraz grę jako nowy gracz od 0 ? Jeśli możecie piszcie rady na temat zarobku dla nowych graczy co i jak :) Pozdrawiam.

Opublikowano

Na ravii oplaca sie zaczac gre i to bardzo. Najstabilniejszy hard w polsce. Co do komentarza wyzej Siembidka to dziwne zeby ten serwer nie byl obstawiony na itemshopie skoro to ostry hardzik. Jesli chcesz zaczac na czyms 

stabilnym to albo PL albo Ravia.

Opublikowano

Serwer upada , niema sensu zaczynać .


BVtih1g.gif


Nic nie warta jest duma ludzi bez honoru ,


dwulicowość to jedna z najpopularniejszych chorób .

Opublikowano

 

Serwer upada , niema sensu zaczynać .

 

O czym, Ty piszesz? Upada? Pobierz klienta i sprawdź co się tam dzieje i dopiero się wypowiedz.

"Pójdę w tą ciemność, a ty mnie poprowadź

bym mógł podziękować za twoją obecność.."

 

Opublikowano

Jasne, że warto

Serwer stabilny jak spadnie ilość graczy to wznawiają reklame (np wakacje 2k15 start vesterisa= powrót odc. u miszcza)

Co do botów mohito banuje ile może widać że wcale nie myślicie gość ma 24/7 pracować? Na prawie każdym serwie są boty

Polecam zagrać i czekać na nawie.pl

korona_kielce_signature_by_bastian07.png

BANDA ŚWIRÓW

Opublikowano

Myślę, że warto zagrać. Nie ma stabilniejszego serwera w pl, dość łatwo o jakiś mały zarobek na serwerze. 

2e7beb469d579.gif

 

" Ten kawałek będzie leciał w furach wielu,

więc pozdrawiam pasażerów, elo "


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...