Skocz do zawartości

Sposób na nerwy

Polecane posty

Chciałbym się dowiedzieć jak reagujecie na przegrywanie, błędy fify, lagowanie itd. Fifa budzi we mnie tak negatywne emocje, że po stracie gola muszę uderzyć w biurko, kopnąć co mam obok siebie dosłownie mogę zrobić wszystko. Jestem raczej spokojnym człowiekiem i rzadko się denerwuję, ale przy fifie to wyjątkowo i jest to dziwne, bo mimo to lubię w nią grać. Jakie macie sposoby na radzenie sobie z nerwami?

Pani Kasia

Heh. Co prawda mam pada za 130 zł, oszczędzam go od fify 14, lecz w tej fifie po prostu uderzam w niego prawie co mecz.

W biurko nie kopie, ale pad cierpi najbardziej :'(

Terminator+alone+ii+source+imgur_6b1f48_

Denerwujesz się i masz sporo siły żeby uderzyć w biórko itp? Proste strata brami = szybkie 10 pompek.

Zakaz linków wychodzących poza MPC oraz reklam serwerów //  NIE MA SPRAWY MORDO

Pani Kasia

Denerwujesz się i masz sporo siły żeby uderzyć w biórko itp? Proste strata brami = szybkie 10 pompek.

Myślę że 10 pompek to może byc za mało ^.^ Ja gdy się denerwuję przy grze w fife to po prostu jem xD Zrób sobie z 40 kanapek na jeden mecz i problem z głowy ^^ 

Kluczem do sukcesu jest skoncentrowanie umysłu na tym czego pragniemy, a nie na tym czego się boimy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...