Skocz do zawartości

[Szukam opinii] OVH

Polecane posty

Pani Kasia

Powiem ci zależy jeszcze od twoich zabezpieczeń jesli chodzi o ataki ale polecam ovh premium :P.

Szczerze mówiąc ja obecnie posiadam serwer od OVH i troszkę narzekam ponieważ mam również anty ddosa wykupionego i tak ts3 czasem pada...

Lepszy już jest hosteam.

76561197995979834.png

• Przyjdę, pomogę, naprawię bądź zostanę Technikiem ts3 - KLIK

Pani Kasia

A ja wręcz przeciwnie posiadam OVH i żaden dzisiejszy exploit mnie nie rusza podobnie jest z atakami, ostatnio leciało w mój serwer 1,1 Tbs i serwer spokojnie stał. Z tym, że jest to dedyk na zamówienie za jakieś 2k euro  xD 
Jakby ktoś był zaintersowany VPSKIEM z OVH + zabezpieczenia pisać pw! :)

­

A ja wręcz przeciwnie posiadam OVH i żaden dzisiejszy exploit mnie nie rusza podobnie jest z atakami, ostatnio leciało w mój serwer 1,1 Tbs i serwer spokojnie stał. Z tym, że jest to dedyk na zamówienie za jakieś 2k euro  xD 
Jakby ktoś był zaintersowany VPSKIEM z OVH + zabezpieczenia pisać pw! :)

Gorzał właśnie dziś udowodniłeś jakie to OVH jest mocne 

Gorzał to ty jesteś taki Harry portfel aka Popek tyle ze wersje nulled za 2k Euro :D

61947793712787452917.jpg

­

Gorzał właśnie dziś udowodniłeś jakie to OVH jest mocne 

Jak widzisz użytkownicy nie mają problemu, jedynie Ci ze słabym łączem. 

Także OVH jak najbardziej polecam.

Pani Kasia

­

Jak widzisz użytkownicy nie mają problemu, jedynie Ci ze słabym łączem. 
Także OVH jak najbardziej polecam.

hahah 150 osób ma słabe łącze gratulacje

­

hahah 150 osób ma słabe łącze gratulacje

Właśnie to 150 osób, ale OVH dalej sie trzyma, jest to stabilny hosting hehe.Reszta użytkowników ponad serka ma po 0 pakietów.

DejmieN taki z Ciebie haker no popatrz Ty hehe, zaraz hosting się tym zajmie sprawa została zgłoszona zobaczymy co dalej.

­

Właśnie to 150 osób, ale OVH dalej sie trzyma, jest to stabilny hosting hehe.Reszta użytkowników ponad serka ma po 0 pakietów.

DejmieN taki z Ciebie haker no popatrz Ty hehe, zaraz hosting się tym zajmie sprawa została zgłoszona zobaczymy co dalej.

hah maszyna za 200 zł a bd płacic 100zl/h beka w c**j

trzymajcie się mocno :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

­

hah maszyna za 200 zł a bd płacic 100zl/h beka w c**j

trzymajcie się mocno :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

OVH jest na tyle dobrym hostinigem, że już uporało się z atakami.

Jak widać, hosting niezawodny :)

Pani Kasia

O ile wiem net-speak jest dobry :D ovh też daje rade. Hosteam pod ts3 lipny.

y8HqE13.png                             

­

OVH jest na tyle dobrym hostinigem, że już uporało się z atakami.
Jak widać, hosting niezawodny :)

Z tego co widzę to serwer dalej lata ja szmata na wietrze

Jak widać po samym serwerze Pana KidModeratora ovh to zły hosting pod Ts3 ,dowody nawet na SS, polecam Hosteam nie jest może idealnym wyjściem ale na pewno jednym z lepszych.

8zYYF16.gif?1

Jak widać po samym serwerze Pana KidModeratora ovh to zły hosting pod Ts3 ,dowody nawet na SS, polecam Hosteam nie jest może idealnym wyjściem ale na pewno jednym z lepszych.

Powiem tak. Gdyby ktoś kto naprawdę miałby na tym zysk, że wywali pół hosteamu to by to zrobił. Ludzie którzy dysponują sieciami o wydajności kilka tbsów zgaszą hosteam jak zapałkę na wietrze. Hosteam ma dobre zabezpieczenia ale nie ma potencjału zapchają ich całą sieć i nic filtrowanie nie da skoro rurka zapchana. OVH ma imo największy potencjał bo posiadają największą sieć - są wstanie wytrzymać najwięcej jako serwerownia :)

Edytowano przez matej654321

Powiem tak. Gdyby ktoś kto naprawdę miałby na tym zysk, że wywali pół hosteamu to by to zrobił. Ludzie którzy dysponują sieciami o wydajności kilka tbsów zgaszą hosteam jak zapałkę na wietrze. Hosteam ma dobre zabezpieczenia ale nie ma potencjału zapchają ich całą sieć i nic filtrowanie nie da skoro rurka zapchana. OVH ma imo największy potencjał bo posiadają największą sieć - są wstanie wytrzymać najwięcej jako serwerownia :)

Napisałem że jest jednym z lepszych a nie najlepszych , może mają potencjał ale tego nie wykorzystują. 

8zYYF16.gif?1

Jeśli chodzi o TeamSpeaki OVH nie jest dobrym rozwiązaniem.

Maszyny robione pod masówkę, byleby mieć na tym zysk - mowa o VPS'ach.

Zabezpieczenia przed DDoS dobre jak na tę cenę, ale banalne do zgaszenia.

Jeśli chodzi o dedyki, to nie podejrzewam, że znajdzie się choć jedna osoba, której przeszłoby przez głowę kupić dedyka specjalnie pod serwer TS'a, który bierze 50 MB Ramu. :v

Dejmen Wielki Bonzo Sie znalazł a kto na psiarni z kompem był? Bo mu zawineli . HAHA  I jeszcze atakuje serwery z serverlisty zeby sciagnac ludzi na tsa z tymczasowymi kanałami . No ale ja bym tak nie kozaczył :) Bo jak OVH wysle ci fakture za ataki to nie splacisz tego do konca zycia ,  Bo nawet wlasny ojciec Cie ma w dupie i Ci alimentów nie płaci zwyrodnialcu :)

Co do OVH to za dużo widziałem u nich, nie polecam.

No ale rób co uważasz.. może się coś zmieniło u nich po tych 2 miesiącach.. 

@Hax1or Na c**j spamujesz w tym temacie, taki z ciebie znawca, a nawet się zabezpieczyć przed ddosami nie potrafisz?

Urka burka król podwórka, sapcio się k***a znalazł..

Oczywiście komputer pewnie jest całym twoim życiem to musisz poszczekać na forach..  :makka:

Veroneczek :) Mój serwer nie pada , wiec nie wiem po co piszesz jakies posty ? Wypowiadam sie tylko na emat kozaka z poznania ktory spina na forach :) A na podwórko sie boi wyjsc :) End nie siedze caly czas przy kompie  . Wiec nie pucuj tam raku :)

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...