Skocz do zawartości

Jak mieć więcej FPS?

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Witam

Mój sprzet 

procesor: Intel Core i5-3350P 3.10ghz

karta graficzna: ASUS R5 230 Series

ram: 4,00 

Gram na najmniejszych ustawieniach i wyciagą okolo 110fps. Jestem bardzo niedoświadczony w tych sprawach

Ps: jest to mój pierwszy temat

Edytowano przez Creezek

Pani Kasia

Czy 110 fps to aż tak mało? Pozwala to na płynną grę, winę chyba ponosi tutaj karta graficzna, bo z tego co sprawdziłem to średnia jest. Ja osobiście mam podobną ilość fps na laptopie, ale żeby nie było problemów ze spadkami ograniczam do 60 (mi i tak więcej nie potrzeba, poza tym czego ja oczekuję po laptopie).

tumblr_mriym1VJau1rpem9no1_400.gif

Autor tematu Napisano (edytowany)

Czy 110 fps to aż tak mało? Pozwala to na płynną grę, winę chyba ponosi tutaj karta graficzna, bo z tego co sprawdziłem to średnia jest. Ja osobiście mam podobną ilość fps na laptopie, ale żeby nie było problemów ze spadkami ograniczam do 60 (mi i tak więcej nie potrzeba, poza tym czego ja oczekuję po laptopie).

Czy mogłbym dokupić inna karte graficzną czy potrzeba drugą tą samą?

Edytowano przez Creezek

Pani Kasia

Jak chcesz mieć 2 karty i mają działać jednocześnie to musi być taka sama, ale ja SLI nie ogarniam. Musisz poczytać :)

Inną, lepszą, ale po co skoro mówił już kolega, że 110 jest płynną grą. Więcej zależy od przyszłości serwerów i MM żeby był lepszy tick rate.

banner.jpg

Pani Kasia

SLI teoretycznie mogłoby być cięciem kosztów (w porównaniu do kupna lepszej karty), ale nie jestem w stanie pomóc, bo nie miałem z tym styczności. Możliwe, że wymagane jest coś jeszcze, aby je połączyć.

SLI teoretycznie mogłoby być cięciem kosztów (w porównaniu do kupna lepszej karty), ale nie jestem w stanie pomóc, bo nie miałem z tym styczności. Możliwe, że wymagane jest coś jeszcze, aby je połączyć.

Czy CS go ma dobrą optymalizację pod sli albo crossfire? Wątpię. Lepiej zakupić lepsza grafikę niż dokupić taka sama do crossfire w tym przypadku (nVidia- sli amd-crossfire). Wzrost wydajności może być znikomy albo nawet może wystąpić spadek wydajności.

Czy CS go ma dobrą optymalizację pod sli albo crossfire? Wątpię. Lepiej zakupić lepsza grafikę niż dokupić taka sama do crossfire w tym przypadku (nVidia- sli amd-crossfire). Wzrost wydajności może być znikomy albo nawet może wystąpić spadek wydajności.

Czyli zakupić jedną lepszą karte ?

Serio, aż tak boli cię 110 fps, że masz zamiar ładować się w koszta? Idąc tym tokiem rozumowania to tak, musiałbyś zmienić kartę graficzną.

Pani Kasia

Kup sobie używke r9 270 za 400-450zl znajdziesz i wyciągniesz 200fps stałych

Edytowano przez Ishnu7

Mając starego GTS 250 512 mb podczas gry karta sie nudzi. Za to procek ma co robić.

SLI w csie wypada słabo, dropy fps duże są ponoć, to samo przy procesorach AMD.

Więc lepiej wymienić procek niż karte.

Source (silnik csa) głównie korzysta z procka - im lepszy procek tym więcej FPS.

Sam teraz po update męcze sie 35-50 fpsami. Ciesz sie tymi 110. :)

Podkręć troche może proca to coś da. :v

Zainstaluj system od nowa i tylko cs. Poustawiaj wszystko na low w karcie graf. Mozesz uzyc game booster.

Mając starego GTS 250 512 mb podczas gry karta sie nudzi. Za to procek ma co robić.

SLI w csie wypada słabo, dropy fps duże są ponoć, to samo przy procesorach AMD.

Więc lepiej wymienić procek niż karte.

Source (silnik csa) głównie korzysta z procka - im lepszy procek tym więcej FPS.

Sam teraz po update męcze sie 35-50 fpsami. Ciesz sie tymi 110. :)

Podkręć troche może proca to coś da. :v

Żeby ten procesor dało się jeszcze podkręcić :), nie pisz głupot jeśli się nie znasz.

CrossFire się nie robi - nie jestem fanboy'em Nvidii ale CF to samobójstwo samo w sobie chyba że do kopania BC które jest już nie opłacalne. 

Wymiana GPU i tyle tak naprawdę.

graphic.png

Serio, aż tak boli cię 110 fps, że masz zamiar ładować się w koszta? Idąc tym tokiem rozumowania to tak, musiałbyś zmienić kartę graficzĄ

Nie bolało  by mnie gdyby to bylo stale 110fps ;)

Żeby ten procesor dało się jeszcze podkręcić :), nie pisz głupot jeśli się nie znasz.

CrossFire się nie robi - nie jestem fanboy'em Nvidii ale CF to samobójstwo samo w sobie chyba że do kopania BC które jest już nie opłacalne. 

Wymiana GPU i tyle tak naprawdę.

Czyli wymiana karty graficznej to dobry pomysl ? Jeżeli tak to poleć mi jakąś. budżet okolo 600zł

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...