Skocz do zawartości

Teamspeak tylko na słuchawkach - bez głośników?!

Polecane posty

Witam, otóż posiadam problem i potrzebuje pomocy. Dość często włączam głośniki by posłuchać muzyki, ale chciałbym też rozmawiać na teamspeaku tylko problem jest taki, że jak włączam głośniki to jest echo kolegów z ts'a, wiecie jak zrobić bym miał samego teamspeak'a na słuchawkach? :/ Szukałem w necie, ale nic nie znalazłem zbytnio..
Jeśli ktoś wie jak to ogarnąć to proszę o napisanie, od razu mówię że w opcjach teamspeak'a też robiłem i nie zadziałało. 

PC spec: MONITOR: 1. ASUS 27' 2. BenQ 24'
PHONE:   LG G3/G4  | CPU; Intel i7 |  RAM; KINGSTON 16GB HypX (2x8GB)         |  PSU; Corsair AX1200i              |  GPU; GeForce GTX 980  |  CASE; SilentiumPC Gladius X80 Pure Black
MOUSE;  Zowie FK2  |  KEYBOARD; SS APEX #fnatic edition & Qpad MK-85 Pro Gaming  |  HEADPHONES; Qpad QH-85  |  MOUSEPAD; Razer Goliathus

Posiadasz oddzielne sterowniki do słuchawek?

Jeżeli tak, możesz ustawić w ustawieniach teamspeak, żeby tylko na nich był odtwarzany dźwięk.

W ustawieniach dźwięku Windows ustawiasz słuchawki na domyślne urządzenie komunikacyjne.

jNAg0Bd.png

Właśnie mi w ogóle nie wykrywa słuchawek na teamspeaku i w windowsie i są tylko jako głośniki (speakers)

PC spec: MONITOR: 1. ASUS 27' 2. BenQ 24'
PHONE:   LG G3/G4  | CPU; Intel i7 |  RAM; KINGSTON 16GB HypX (2x8GB)         |  PSU; Corsair AX1200i              |  GPU; GeForce GTX 980  |  CASE; SilentiumPC Gladius X80 Pure Black
MOUSE;  Zowie FK2  |  KEYBOARD; SS APEX #fnatic edition & Qpad MK-85 Pro Gaming  |  HEADPHONES; Qpad QH-85  |  MOUSEPAD; Razer Goliathus

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...