Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Zaden antywirus nie dziala. Swiezy windows.


wilkoxd

Pytanie

Opublikowano

Witam, wczoraj robilem reinstall systemu. Pobralem sobie antywirusa, ale po jego zainstalowaniu on sie nie uruchamia. Zaden antywirus nie dziala, probowalem avasta, AVG, Eset. Prosze o szybka pomoc. Zalaczam logi OTL

logi.rar

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bez przesady proszę pana, przecie ma wielkie pojęcie w dziedzinie dez-INFORMATYKI , niestety :( 

 

Sality w nowszych odsłonach nie wykrywa część antywirusów, trzeba wysłać pliczki wirusa do analiz na serwer macierzysty antywirusa o ile sam tego już nie zrobił. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Witam, wczoraj robilem reinstall systemu. Pobralem sobie antywirusa, ale po jego zainstalowaniu on sie nie uruchamia. Zaden antywirus nie dziala, probowalem avasta, AVG, Eset. Prosze o szybka pomoc. Zalaczam logi OTL

Hm heh uruchom windows update w celu zaktualizowania Windowsa.

Zainstaluj sobie Net.Frameworki i inne potrzebne dodatki typu DirectX do nowszej wersji.

Powinno pomóc potem w owym problemie.

 

Pozdrawiam.

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano

Poradzilem sobie sam. Wystarczylo zeskanowac MBAM'em i uruchomic Avasta, jednak troche zeszlo zanim sie udalo uruchomic antywirusa... Do zamkniecia.

Opublikowano

Kolego, ale ty masz w systemie wriusa Sality.

 

DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Running] -- C:\WINDOWS\system32\drivers\ljhlg.sys -- (amsint32)

O33 - MountPoints2\{7861154b-b19b-11e5-9211-aaafc93f473a}\Shell\auToPlAy\cOMmanD - "" = E:\tsyh.pif
O33 - MountPoints2\{7861154b-b19b-11e5-9211-aaafc93f473a}\Shell\AutoRun\command - "" = E:\tsyh.pif
O33 - MountPoints2\{7861154b-b19b-11e5-9211-aaafc93f473a}\Shell\eXplOre\CommAnd - "" = E:\tsyh.pif
O33 - MountPoints2\{7861154b-b19b-11e5-9211-aaafc93f473a}\Shell\opEN\ComMAnd - "" = E:\tsyh.pif
[2016-01-02 22:57:21 | 000,103,140 | RHS- | M] () -- C:\vtigr.exe
[2016-01-02 22:57:21 | 000,000,252 | RHS- | M] () -- C:\autorun.inf
 

 

Na pewno chcesz tak po prostu zostawić ten temat?

 

@kamil2321 nie pomagaj bo masz zerową wiedzę na ten temat. jak zresztą w każdej dziedzinie informatyki. 

Opublikowano

Hm heh uruchom windows update w celu zaktualizowania Windowsa.

Zainstaluj sobie Net.Frameworki i inne potrzebne dodatki typu DirectX do nowszej wersji.

Powinno pomóc potem w owym problemie.

 

Pozdrawiam.

Posiadam wszystkie sterowniki, windows zaktualizowany.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...