Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy te słuchawki są dobre czy może kupić inne?


MordercaPLL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema,znalazłem spoko słuchawki są to qpad qh 90 i są w cenie 320zł. Głównie będę ich używał do cs go. I teraz pojawia się pytanie czy warto je kupić czy może znaleść jakieś inne nie droższe niż 330zł.

Czekam na odpowiedzi

imetin_logo.png

Opublikowano

Kup sobie takstary pro80 v2+ mikrofon zalman mic 1 i będziesz bardzo zadowolony :) Takstary są to bardzo dobre słuchawki, porównywalne do tych z wyższej półki cenowej, jak i jakościowej. 

 

Co do qh90 nie są złe, podobne do HyperX ClouD I, nawet bardzo porównywalne. 

 

Jednak gdybym miał brać brałbym tą pierwszą opcje.

 

Tutaj masz:

http://allegro.pl/takstar-pro-80-v-2-sluchawki-hi-fi-promocja-i5099368787.html286 ZŁ

http://allegro.pl/mikrofon-zalman-zm-mic-1-ultra-czuly-jakosc-24h-i5838049279.html20 ZŁ

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

                                                                                                                                  306 ZŁ wiadomo koszt przesyłki, myślę zamkniesz się w kwocie 330 zł :)

Opublikowano

qh90 i pro80 i hyperx cloud to te same sluchawki, graja tak samo, ten sam przetwornik

najbardziej oplacalne sa hyperx, bo daja dodatkowe pady w zestawie no i juz masz mikro

­

Opublikowano

qh90 i pro80 i hyperx cloud to te same sluchawki, graja tak samo, ten sam przetwornik

najbardziej oplacalne sa hyperx, bo daja dodatkowe pady w zestawie no i juz masz mikro

O jakich padach mówisz, bo nie za bardzo się na tym znam. Mikrofon posiadają również qpady, i są trochę tańsze te hyperx ale czy lepsze?:)

imetin_logo.png

Opublikowano

Pady, znaczy nauszniki. Oryginalnie będziesz miał założone skóropodobne, a te dodatkowe będą welurowe (jeżeli dobrze pamiętam).

 

 

Także je polecam, sam nad nimi myślę. Parę osób z naszej moderacji ma je, więc muszą być dobre :P

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

Pady, znaczy nauszniki. Oryginalnie będziesz miał założone skóropodobne, a te dodatkowe będą welurowe (jeżeli dobrze pamiętam).

 

 

Także je polecam, sam nad nimi myślę. Parę osób z naszej moderacji ma je, więc muszą być dobre :P

I te pady rozumiem nakłada się w przypadku rozdarcia/zniszczenia tych oryginalnych?

imetin_logo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...