Skocz do zawartości

Czy te słuchawki są dobre czy może kupić inne?

Polecane posty

Siema,znalazłem spoko słuchawki są to qpad qh 90 i są w cenie 320zł. Głównie będę ich używał do cs go. I teraz pojawia się pytanie czy warto je kupić czy może znaleść jakieś inne nie droższe niż 330zł.

Czekam na odpowiedzi

imetin_logo.png

Pani Kasia

Kup sobie takstary pro80 v2+ mikrofon zalman mic 1 i będziesz bardzo zadowolony :) Takstary są to bardzo dobre słuchawki, porównywalne do tych z wyższej półki cenowej, jak i jakościowej. 

Co do qh90 nie są złe, podobne do HyperX ClouD I, nawet bardzo porównywalne. 

Jednak gdybym miał brać brałbym tą pierwszą opcje.

Tutaj masz:

https://allegro.pl/takstar-pro-80-v-2-sluchawki-hi-fi-promocja-i5099368787.html286 ZŁ

https://allegro.pl/mikrofon-zalman-zm-mic-1-ultra-czuly-jakosc-24h-i5838049279.html20 ZŁ

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

306 ZŁ wiadomo koszt przesyłki, myślę zamkniesz się w kwocie 330 zł :)

Edytowano przez Exwin22

qh90 i pro80 i hyperx cloud to te same sluchawki, graja tak samo, ten sam przetwornik

najbardziej oplacalne sa hyperx, bo daja dodatkowe pady w zestawie no i juz masz mikro

­

Pani Kasia

qh90 i pro80 i hyperx cloud to te same sluchawki, graja tak samo, ten sam przetwornik

najbardziej oplacalne sa hyperx, bo daja dodatkowe pady w zestawie no i juz masz mikro

O jakich padach mówisz, bo nie za bardzo się na tym znam. Mikrofon posiadają również qpady, i są trochę tańsze te hyperx ale czy lepsze?:)

imetin_logo.png

Pady, znaczy nauszniki. Oryginalnie będziesz miał założone skóropodobne, a te dodatkowe będą welurowe (jeżeli dobrze pamiętam).

Także je polecam, sam nad nimi myślę. Parę osób z naszej moderacji ma je, więc muszą być dobre :P

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Pady, znaczy nauszniki. Oryginalnie będziesz miał założone skóropodobne, a te dodatkowe będą welurowe (jeżeli dobrze pamiętam).

Także je polecam, sam nad nimi myślę. Parę osób z naszej moderacji ma je, więc muszą być dobre :P

I te pady rozumiem nakłada się w przypadku rozdarcia/zniszczenia tych oryginalnych?

imetin_logo.png

Pani Kasia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...