Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam/proszę o napisanie skryptu na profesję serwerową.


AlexsanderARG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Tak jak w temacie potrzebuje skryptu na profesję. Już wyjaśniam.

+=+=+=+=+=+=+

Kiedy gracz wejdzie pierwszy raz na serwer będzie mu pisało ;

Wybierz profesję

Dobry /pdobry

Zły /pzly

----

Kiedy nie wybierze tego za każdym razem kiedy wejdzie będzie mu pisało tak samo Ale kiedy ktoś to wybierze nie będzie już mu pisało.

----

I teraz tak. Kiedy DOBRY będzie zdobywał pieniądze tj. /money

Co jakieś ok. 5000 kasy będzie miał awans na kolejno;

0. Kasjer

5000. Murarz

10000. Komornik

15000. Zapaśnik

20000. Menager

25000. Kierownik

30000. Bogacz

35000. Biznesmen

----

Ale ponad to za każdy REALNY dzień będzie mu zabierać po 500$ oczywiści tylko tym co mają ponad 5000

Jeżeli spadnie poniżej;

Poniżej 5000; Kasjer

Poniżej 10k; Murarz
Poniżej 15k; Komornik

Poniżej 20k; Zapaśnik

Poniżej 25k; Menager

Poniżej 30k; Kierownik

Poniżej 35k Bogacz

----

Kiedy wybierze ZLY to za każde 10 zabójstw będzie dostawał kolejno.

0; Laluś

10; Dres + 5000$

20; Ulicznik + 5500$

30; Wojownik + 6000$

40; Przestępca + 6500$

50; Ścigany + 7000$

60; Morderca + 0$ (Będzie zarabiał za zabójstwa graczy i zwierząt)

70; PłatnyZabójca + 10000 za każde zabicie

 

Tej grupie też codziennie każdemu będzie odejmowało po 500$

Ale ! Żeby NIE DAWAŁO im rang tak jak grupie DOBRY

----

PS. @Memust może Ty coś tu zrobisz ?

Opublikowano

hymmm wyczuwam wyzwanie napisz do mnie na PW postram sie tobie pomóc ale musisz mi dokładnie opisac za do dostają $ i jak ma wyglądać [ ze ma range / nwm chodzi ci o chat czy o jakieś menu w którym to bedzie wyświetlane]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...