Skocz do zawartości

Pytanie odnośnie Zeda

Polecane posty

No,więc zamierzam "wymasterować" Zeda i chciałem się zapytać jakie jest poprawne combo na niego oraz jakiś odpowiedni build. Słyszałem, że można też mieć 3 cienie i tutaj pytanie jak? Gdyby ktoś mi to mógł wytłumaczyć będę bardzo wdzięczny :D 

Pani Kasia

3 Cienie to podstawa opanowania techniki na Zedzie, jak zauważyłeś zed posiada 2 skille które rzucają Cień, jego W to jest 1 cień, + R = 3 cienie

Jeżeli dobrze opanujesz tą technikę to będziesz robił coraz lepsze akcje w grze. Polecam Ci pooglądać streamerów z wyższą dywizją czyt. Diament 3+

Od takich osób najłatwiej idzie opanować daną postać. Po prostu musisz ją zobaczyć w akcji, przeanalizować to co zrobił tą postacią i się tego nauczyć.

fa8e87328_aeseees.png

Tutaj masz pokazane te 3 cienie, ogólnie to polecam zeda jak jesteś przynajmniej w platynie. Jeżeli w niej nie jesteś to graj zedem jako postać asekuracyjną kiedy zabiorą Ci rolę która bardziej do Ciebie przemawia.

Edytowano przez ManiekSpecjalny

Pani Kasia

­Ogólnie po ostatnich zmianach u Zeda nie mam już jakiejś większej frajdy grania nim, ale jeśli chcesz się poduczyć to polecam streamera "Zed is God"

9RIyeoQ.png

najwazniejsze to by zaczynac combo majac energie a nie po wysraniu z siebie cooldownow

mniejwiecej ja gram tak: r w q e i powrot jak potrzebuje, no i w miedzyczasie aa podczas komba dla pasywki

skupiaj sie na trafianiu q/w+e anizeli zabijaniu ludzi autoatakujac

­

Z tym potrójnym cieniem chodzi o to, że najpierw rzucasz "W", potem używasz "R" i próbujesz wsadzić trzy shurikeny. Ten sposób działa bardzo dobrze jak siedzisz w miejscu w którym przeciwnicy nie mają wizji, a osoba na którą ultujesz nie ma mechanizmu ucieczki. Ponieważ jeżeli "W" i "R" użyjesz jednocześnie, to nie będziesz miał później jak followować swojego targetu (Chyba, że będziesz miał akurat flasha).

To, jakie robisz combo zależy od sytuacji w jakiej się znajdujesz ;v

Na przykład jeżeli chcesz zdetonować caitlyn to przeważnie zaczynasz swoje combo od "R", a "W" używasz dopiero wtedy, kiedy ona odskoczy ze swojego "E", żeby ją dogonić.

Jeżeli nie masz swojego "R" to combo wygląda w ten sposób, że podczas rzucania cienia używasz "e" i od razu po tym "Q" (dla harasu), a jeżeli chcesz iść all in to od razu po tym teleportujesz się do cienia i autoatakujesz (szczególnie jeżeli możesz nałożyć swój pasyw) + ignite oczywiście.

Pamiętaj przy rozpoczęciu combo, że musi Ci wystarczyć energii na całość, bo inaczej nie opłaca się używać "W", ponieważ ma spory cd.

Weź też pod uwagę, że przed szóstym poziomem Twój cień to jedyna droga ucieczki, więc musisz używać go mądrze.

giphy.gif

Pani Kasia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...