Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Lagi - nie zdarzały się wcześniej


igi8200

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej :) Postanowiłem zacząć grać na LC USA. Gdy wszedłem, w początkowej lokacji zastały mnie duże lagi, praktycznie uniemożliwiające grę (nie można po prostu czerpać z niej przyjemności). Zalogowałem się więc na LC PL i zastało mnie to samo. Nigdy wcześniej się to nie zdarzało, na pewno nie jest to wina sprzętu. Proszę o pomoc :)

Opublikowano

Hej :) Postanowiłem zacząć grać na LC USA. Gdy wszedłem, w początkowej lokacji zastały mnie duże lagi, praktycznie uniemożliwiające grę (nie można po prostu czerpać z niej przyjemności). Zalogowałem się więc na LC PL i zastało mnie to samo. Nigdy wcześniej się to nie zdarzało, na pewno nie jest to wina sprzętu. Proszę o pomoc :)

 

Lagi na serwerach globalnych zaczeły się jak USA przeszło pod Gamigo  I wtedy się pierdzielnik zrobił Na Polskim serwerze lagi są minimalne bo sam gram 

Mój komputer:


CPU: I7 6700K, Płyta: MSI Z170A GAMING PRO CARBON , GPUMSI  GeForce GTX 1080 GAMING 8 GB  GDDR5x , PSU: SilentiumPC Supremo M2 GOLD  550W,


SSD: GOODRAM Iridium Pro 240GB, HDD: Seagate 2 TB  , Obudowa:: Sharkoon DG7000-G RAM:  2x Corsair Vengeance  LED DDR4  16 GB  3200 Mhz  CL16 Red 

Opublikowano

Ale nie aż takie :( Te lagi uniemozliwiają gre ;(

 

To już jest coś od ciebie możliwe że masz duży ping na LC  Słabe łącze internetowe 

Mój komputer:


CPU: I7 6700K, Płyta: MSI Z170A GAMING PRO CARBON , GPUMSI  GeForce GTX 1080 GAMING 8 GB  GDDR5x , PSU: SilentiumPC Supremo M2 GOLD  550W,


SSD: GOODRAM Iridium Pro 240GB, HDD: Seagate 2 TB  , Obudowa:: Sharkoon DG7000-G RAM:  2x Corsair Vengeance  LED DDR4  16 GB  3200 Mhz  CL16 Red 

Opublikowano

Masz ten problem tylko w Last Chaos? Sprawdź swoje łącze internetowe i porównaj je z tym kiedy wszystko było w porządku i nie było lagów. 

 

Wstępnie mogę Ci doradzić żebyś pozamykał wszystkie zbędne programy i ewentualnie zrestartował router i kartę sieciową. Router restartujesz po prostu wyłączając i włączając go, zaś kartę sieciową możesz zrestartować tylko z poziomu ustawień komputera. W tym celu wejdź w menedżer urządzeń (jeśli masz windows 7 to spróbuj go wyszukać w menu start, a jeśli 8, 8.1 i 10 to kliknij prawym przyciskiem myszy na znaczek windowsa w lewym dolnym rogu ekranu), stamtąd wybierz zakładkę karty sieciowe i klikając prawym przyciskiem myszy na odpowiednią kartę sieciową wybierz opcję "wyłącz". Po wyłączeniu jej i po odczekaniu kilku chwil ponownie ją włącz.

9La1rOf.gif

Opublikowano

W np. Aionie nie mam najmniejszych lagów, a jest to gra dużo bardziej wymagająca niż LC :( Z internetem wszystko w porządku, resetowałem już kartę :( Nie wiem....


Ściągnąłem teraz LC generic name 02, to samo :(

 

Warto jeszcze dodać, że podczas zabawy rozdzielczościami na LC USA wywaliło mnie z gry. Gdy się zalogowałem ponownie, wszystkie lagi znikły. Po przelogowaniu wróciło to samo...

Opublikowano

W np. Aionie nie mam najmniejszych lagów, a jest to gra dużo bardziej wymagająca niż LC :( Z internetem wszystko w porządku, resetowałem już kartę :( Nie wiem....

Ściągnąłem teraz LC generic name 02, to samo :(

 

Warto jeszcze dodać, że podczas zabawy rozdzielczościami na LC USA wywaliło mnie z gry. Gdy się zalogowałem ponownie, wszystkie lagi znikły. Po przelogowaniu wróciło to samo...

A laguje cię tylko na kanałach handlowych czy na zwykłych tez ??

Mój komputer:


CPU: I7 6700K, Płyta: MSI Z170A GAMING PRO CARBON , GPUMSI  GeForce GTX 1080 GAMING 8 GB  GDDR5x , PSU: SilentiumPC Supremo M2 GOLD  550W,


SSD: GOODRAM Iridium Pro 240GB, HDD: Seagate 2 TB  , Obudowa:: Sharkoon DG7000-G RAM:  2x Corsair Vengeance  LED DDR4  16 GB  3200 Mhz  CL16 Red 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...