Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zwiększyć wydajność?


lizus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ogólnie na tej konfiguracji, na plaży mam tak 60-50fps i co jakiś czas jest taki sobie lag, ścinka.

W tunelach, albo jaskiniach mam max 25fps. A jak strzelałem sie w kanałach to na oko miałem z 2fps..

 

Mój pc:

 

  ●Procesor: AMD Athlon II X4 640 3.00GHz oc do 3.15 bo dalej kappa
  ●Karta graficzna: ASUS Radeon R7 360 2GB OC 
  ●Ram: 8GB DDR3
  ●Płyta główna: MSI 770-C45
  ●Zasilacz: Corsair VS450
  ●Dysk: 180GB SATA III #cebula

 

Myślałem że to wina mojego procka, ale jak widzę jak ludzie grają na nim w SW:Battlefront na ultra to nie wiem co myśleć, napewno nie jest to kwestia samej grafiki, a ja napewno nie mam takiej słabej grafy.

 

-Mam najnowsze stery do karty graficznej.

-Odparkowane rdzenie na procku.

-Styl systemu dostosowany do największej wydajności #wygląd kupa.

-Gdy gram mam wszystko off (aplikacje).

 

Parametry do startu rusta.

-cpuCount=4 -exThreads=7 -maxMem=8192 -malloc=system -force-feature-level-11-0 -no-singlethreaded -nolog -popupwindow -high

 

Mój cfg.

 

audio.master "1"
audio.music "0"
audio.game "0.47"
audio.voices "1"
audio.speakers "2"
client.pushtotalk "True"
decor.quality "0"
dev.netgraph "False"
effects.aa "False"
effects.ao "False"
effects.bloom "False"
effects.lensdirt "False"
effects.motionblur "False"
effects.sharpen "True"
effects.shafts "False"
effects.vignet "True"
effects.color "False"
effects.maxgibs "0"
fps.limit "120"
global.shaderwarmup "0"
global.assetwarmup "0"
global.prefabwarmup "0"
global.censornudity "False"
global.god "False"
global.skincol "-1"
global.skintex "-1"
global.skinmesh "-1"
global.streamermode "False"
global.language "en"
graphics.shadowlights "0"
graphics.drawdistance "1500"
graphics.chat "True"
graphics.branding "False"
graphics.dof "False"
graphics.fov "85"
graphics.shaderlod "200"
graphics.uiscale "1"
graphics.af "1"
graphics.parallax "0"
grass.displace "False"
grass.quality "1"
input.flipy "False"
input.autocrouch "False"
input.sensitivity "0.75"
input.holdtime "0.2"
mesh.quality "0"
particle.quality "0"
terrain.quality "80"
terrain.pvt "False"
tree.quality "100"
voice.loopback "False"
water.quality "0"
nametags.enabled "True"
 

I generalnie na tym wszystkim średnio mam po 20 fps. HELP.

Opublikowano

@Chef0x ustawienia graficzne są na obecnych, ponieważ jak cokolwiek jest niżej to nie mam różnicy w fps, może o 1-2 ale taką różnice to jeb**.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wymień procesor bo jest za słaby na tą gre.. 
mam tyle samo ramu, taka sama karte graficzna i procesor 2rdzeniowy, 4 wątkowy i na niskich mam 60 klatek, na srednich około 40/50 gdzie kolwiek.. to dziwne bo w jaskini powinienes miec wiecej klatek niz na plaży..

Opublikowano

Witam prosze o pomoc w rust 8fps !!!! 

mam latopa

i7 2.6ghz z turbo do 3.6ghz

8gb ram

gtx 960m 

nwm co jest dobry sprzet  prosze o pomoc 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...