Skocz do zawartości

Bolowcy na PBE

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Gram na PBE 2 lata nigdy nie widziałem żadnego cheatera ale dziś już któryś mecz z rzędu widzę graczy którzy pomimo wysokiego pingu omijają skllahoty niczym challanger i wykonują cały czas te same comba. Nigdy Bol nie działał na PBE czy coś się zmieniło?

Edytowano przez Liderex

Pani Kasia

Na każdym serwerze znajdą się osoby używające skryptów, co w tym takiego dziwnego ?

fa8e87328_aeseees.png

Pani Kasia

Gram na PBE 2 lata nigdy nie widziałem żadnego cheatera ale dziś już któryś mecz z rzędu widzę graczy którzy pomimo wysokiego pingu omijają skllahoty niczym challanger i wykonują cały czas te same comba. Nigdy Bol nie działał na PBE czy coś się zmieniło?

to ze ty masz ping 200 bo jestes polaczkiem nie znaczy, ze ludzie z ameryki tez maja lagi.

oni maja normalny ping na pbe.

1310060417-U250359.jpg

1312486845-U250359.png

Na każdym serwerze znajdą się osoby używające skryptów, co w tym takiego dziwnego ?

Na PBE wychodzą` patche kilka razy dziennie.

Pani Kasia

Autor tematu Napisano (edytowany)

to ze ty masz ping 200 bo jestes polaczkiem nie znaczy, ze ludzie z ameryki tez maja lagi.

oni maja normalny ping na pbe.

Radze Tobie sie poduczyć bo najwięksi streamerzy z Ameryki mają 200 pingi na PBE, sam zobacz na twitch.tv skoro takich oczywistych rzeczy nie wiesz. To jest serwer testowy tutaj łącze nie ma znaczenia o tym pisało Riot nie raz wystarczy śledzić newsy.

Nie tylko ja wyzywałem ludzi od Bola dziś. Praktycznie wzyscy to widzieli. Może wyszedł jakiś inny cheat coś jak gamebreaker.

Edytowano przez Liderex

Radze Tobie sie poduczyć bo najwięksi streamerzy z Ameryki mają 200 pingi na PBE, sam zobacz na twitch.tv skoro takich oczywistych rzeczy nie wiesz. To jest serwer testowy tutaj łącze nie ma znaczenia o tym pisało Riot nie raz wystarczy śledzić newsy.

Nie tylko ja wyzywałem ludzi od Bola dziś. Praktycznie wzyscy to widzieli. Może wyszedł jakiś inny cheat coś jak gamebreaker.

Nie każdy ma tam lagi. :) Niektórzy streamerzy mają po 40-50 pingu. ;)

BoL czy inne haki nie dzialaja na PBE ze wzgledu iż jest ponad serwerem life z patchem,a  po drugie czestotliwosc updatetow jest za duza by komus sie chcialo robic BoLa na kazdy patch.

I tak jak ktos wyzej powiedzial, to ze ty masz 200 pingu nie oznacza ze ktos inny musi tyle miec. W USA nie jest problemem osiagnac mniej niz 60. 

­

Nie ma cheatów, nie wszyscy mają ogromny ping. My, jako mieszkańcy Polski będziemy mieli raczej bardzo duży ping.

Pani Kasia

­Po prostu są ludzie, którzy mieszkają w krajach w których ulokowane są serwery regionu PBE, więc oni mogą sobie grać na 40 pingu i to jest nawet dobre, bo nie przeszkadza im ping a mają wszystkich championów, większość skórek i się bawią na rankedach i wspinają do góry w ladderze. ;>

9RIyeoQ.png

Nie każdy ma tam lagi.  :) Niektórzy streamerzy mają po 40-50 pingu.  ;)

To mi ich pokaż z tego co widziałem jak i z rozmów ze streamerami oni także mają po 200 pingu.

To mi ich pokaż z tego co widziałem jak i z rozmów ze streamerami oni także mają po 200 pingu.

Jak twoj jezyk ogranicza sie tylko do polskiego to sie nie dziwie. 

jest mnostwo osob, ktore czasami streamowaly gry na PBE, 

Aimzatchu - 15 pingu, jest z NewJersey

Kaypea z kanady - chyba 50 ping. 

Znajda sie tez an pewno osoby, ktore maja 5 pingu, bo to zalezy od umiejscowienia serwerow pbe.

1310060417-U250359.jpg

1312486845-U250359.png

Pamiętam, że była wersja pod PBE ale teraz patrze i nie ma. Nie pamiętam tylko czy to oficjalne od joduska.me było czy crack na nulledzie. Ale aktualnie widzę nie ma.

Bo ogólnie widać było, że to możliwe skoro dawali to ludziom. Ale generalnie tak jak wyżej ciężko o ciągłe aktualizowanie, więc pewnie zaprzestali.

To jest normalne... Serwer PBE jest umieszczony w Ameryce więc Amerykanie mają niski ping...

Już pisałem 2 razy, że znani amerykanie streamujący mają 200pingi i również ich się pytałem w trakcie meczu jaki ping mają żeby się upewnić. Nikt nie miał poniżej 200 pingu.

Już pisałem 2 razy, że znani amerykanie streamujący mają 200pingi i również ich się pytałem w trakcie meczu jaki ping mają żeby się upewnić. Nikt nie miał poniżej 200 pingu.

server pbe znajduje sie w californi, czyli na zachodze USA. nie wiem, czy wiesz, ale ameryka jest dosc spora.

masz tu pierwszego, lepszego ziomka https://www.youtube.com/watch?v=ZYROKBqfg2c

da sie kur*a? wez czlowieku troche sam pomysl, to naprawde nie jest nic trudnego.

jesli nadal bedziesz sie upieral, ze twoj "strimer z hameryki" ma 200 pingu to ja sie poddaje 

1310060417-U250359.jpg

1312486845-U250359.png

Imo na mpc zbyt często wchodzą zmiany w plikach, żeby komuś chciało się aktualizować pod to cheaty, może po prostu trafiłeś na kogoś bardziej ogarniętego.

giphy.gif

ale jak tego było by mało to jeszcze ja od siebie powiem, że ludzie mieszkają w ameryce i mają niski ping bo są bliżej serwerów PBE

a tak na serio:

może na snapshotach grają, bo i tak da się grać

a EB ma chyba patche również na PBE ? nie wiem jak teraz ale wczesniej czasem były dostepne

Hejo

Na PBE pewnie testują nowe skrypty bo jak wiadomo takiego konta im nie szkoda.

Zakaz linków wychodzących poza MPC oraz reklam serwerów //  NIE MA SPRAWY MORDO

Na PBE pewnie testują nowe skrypty bo jak wiadomo takiego konta im nie szkoda.

@Noresta na PBE ciężko jest się dostać. A skrypty można testować nawet na zwykłych kontach poniżej 30 lvl'a na eune.

giphy.gif

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...